Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczepienia przymusowe
Opublikował Wiadomość
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13516
Skąd: ---
Wysłany: Wto 02 Sie, 2022   

Aż się dla Was poświeciłem i dogrzebałem się do mojej książeczki sczepień dziecka.
Jest tam na polio, Heine-Medina, dur brzuszny i trochę innych.
Ale nigdzie nie ma informacji o powtarzaniu szczepień.

Dało się kiedyś opracować skuteczną szczepionkę?
A teraz słyszę o czwartej dawce przypominającej.
To ile jeszcze będzie tych dawek przypominających?
43? 297?
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11566
Skąd: -)
Wysłany: Wto 02 Sie, 2022   

i napisał/a:

Aż się dla Was poświeciłem i dogrzebałem się do mojej książeczki sczepień dziecka.
Jest tam na polio, Heine-Medina, dur brzuszny i trochę innych.(...) Dało się kiedyś opracować skuteczną szczepionkę?


W tej chwili to wygląda tak:
https://szczepienia.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2021/11/Kalendarz-szczepien%CC%81-2022.pdf

Szczepienia sie powtarza, ponieważ układ immunologiczny z czasem zapomina.
Bardzo możłiwe że w pewnych etapach Peerelu szczepiono tylko raz, na to cos co dzis sie powtarza, ale to z tego powodu że układ immunologiczny nie zapomina "całkowicie" tylko częściowo, tak więc juz jednorazowe zaszczepienie jakiś-tam efekt da, i na ten jakiś-tam efekt wtedy w biednym peerelu liczono.
Nie było to jedyne biedarozwiązanie peerelu.

Kalendarz szczepień żołnierzy zawodowych zas jest taki:

https://www.mp.pl/szczepi...erzy-zawodowych

I tylko te szczepienia które w kalendarzu sa obowiązkowymi.
Pozostałe szczepienia zaś sa na żołnierzach wymuszane srodkami pozaprawnymi to jest szantażem.

:gent:

Cytat:
A teraz słyszę o czwartej dawce przypominającej.
To ile jeszcze będzie tych dawek przypominających?
43? 297?


Ileż razy Ci powtarzać.
Szczepionka jest w pełni przebadana ale owe wpełniprzebadanie jest na tyle skąpe, że nie wiadomo ile tych powtarzań potrzeba.
Gdyby kilka lat temu jakis student medycyny utrzymywał, że szczepionka co do ktorej nie wiadomo takich podstawowych spraw jest "w pełni przebadana", to by oblał egzaminy.

Dodatkowo czynnikiem komplikującym sprawę jest zmienność wirusa, przez którą nie wiemy nie tylko ile powtórzeń potrzeba, ale też jak skuteczna ta szczepionka z czasem - na nowe wersje wirusa - jest/będzie.

Wspołczesnie jednak, dla potrzeb chwili, nakazano personelowi medycznemu zapomniec to co im wbijano do glowy przez lata na temat szczepionek i ogólnie medykamentów.

Minister Obrony Narodowej świadomie i z premedytacją odmawia umieszczenia nowo wymyślonych szczepionek na COVID na liście szczepień obowiązkowych, zamiast tego nakazując defacto by żołnierzy zmuszano do szczepień metodami pozaprawnymi.

Widziałem kiedys taki film o czasach IIgiej Wojny Światowej, gdzie japońscy oficerowie dostali od cesarza wiersz, haiku. Siedząc w mesie lotniskowca rozkminiali to haiku żeby dojść, jakie jest własciwie życzenie i zamiar cesarza.
Był to dla mnie - wtedy gdy to widziałem na filmie - swego rodzaju szok kulturowy. Że tak można. Nam cos takiego jest obce.
A dziś - To tak mamy właśnie w Polsce.
Dowodzenie nie jest poprzez ustawy rozporządzenia i rozkazy, tylko poprzez niejasne sugestie Pana Ministra.

:gent:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15953
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią 23 Gru, 2022   

Kolejna wtopa Sztabu Generalnego (?) Która to już ?
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-niezaszczepieni-nie-unikna-cwiczen-wojskowych,nId,6489089
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12853
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Czw 26 Sty, 2023   

To całkiem jak u was. Nie dziwi, skąd czerpiecie takie pomysły.

Cytat:
W roku 1948 WKP(b) specjalnym dekretem odrzuciło zasady genetyki Mendla, uznając „łysenkizm” za oficjalną naukę państwa radzieckiego. Decyzja ta, jak i państwowo aprobowana działalność Łysenki, miała negatywny i długotrwały wpływ na rozwój biologii i rolnictwa w ZSRR, przyczyniła się do głodu milionów ludzi i do katastrofalnego stanu radzieckiej produkcji rolnej. Ocenia się, iż w 1953, w chwili gdy umarł Józef Stalin, ilość produkowanego mięsa i warzyw w całym ZSRR była niższa niż za cara Mikołaja II[3].

Kolejnym zamierzeniem Trofima Łysenki był zamiar obalenia teorii Darwina, począwszy od zanegowania jednej z podstawowych jej zasad, czyli twierdzenia o konkurowaniu między osobnikami tego samego gatunku o dostęp do ograniczonych zasobów. W tym celu Łysenko ogłosił, iż osobniki nie konkurują, lecz współpracują, co zyskało uznanie w radzieckiej partii komunistycznej jako zgodne z założeniami bolszewizmu.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
Raven24 
5


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 887
Skąd: zapomniałem
Wysłany: Wto 07 Lut, 2023   

No i jak tam pseudolekarze i mądralińscy :gent:
 
 
agwit 
4


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 212
Skąd: R.o.p.
Wysłany: Wto 07 Lut, 2023   

Zostałem zmuszony do zaszczepienia się przeciw Covid zarządzeniem operacyjnym w czasie wykonywania obowiązków służbowych. W wyniku powikłań utraciłem węch i mam zaburzenia smaku.
Tak wygląda stan na dzisiaj.
 
 
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Wto 07 Lut, 2023   

Jak można dać się zmusić do czegoś czego robić nie trzeba?
A gdyby Ci przełożeni kazali zabić na ulicy młode małżeństwo z dzieckiem? Też byś narzekał, że w wyniku powiklan wykonania rozkazu trafiłeś do więzienia?
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11566
Skąd: -)
Wysłany: Wto 07 Lut, 2023   

mati_s1 napisał/a:
A gdyby Ci przełożeni kazali zabić na ulicy młode małżeństwo z dzieckiem? Też byś narzekał, że w wyniku powiklan wykonania rozkazu trafiłeś do więzienia?


Brak analogii.
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
agwit 
4


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 212
Skąd: R.o.p.
Wysłany: Wto 07 Lut, 2023   

Jak można? Ano można. Zarządzeniem operacyjnym podpisanym przez pewnego generała. W razie nie wykonania nakazu rotacja do kraju z teatru działań.
Mati, ale żeś wymóżdżył przykład...
 
 
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Wto 07 Lut, 2023   

Przykład odjechany ale jak inaczej porównać dobitnie głupotę przełożonych i tych co się dają?
Mi też grozili, a w sumie groził, dowódca JW.
Miałem chodzić na zajęcia w weekendy, nie chodziłem.
Na urlop miałem nie iść, poszedłem.
Na kurs miałem nie pojechać, zaliczyłem.
Na granice miałem nie jechać, pojechałem.
Na ćwiczenia miałem nie jeździć, jeździłem...

A teraz 8 dawka przypominająca czwarta żeby piata dawka mogła być niedługo przypomniana 13...
Żadnych podstaw prawnych do rotacji nie było bo i zarządzenie było wydane niezgodnie z prawem.
 
 
Belcik 
1


Dołączył: 09 Lis 2020
Posty: 27
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 23 Lut, 2023   

Pytanie do obecnie przebywających w centrach szkolenia, czy nadal aby zostać zakwalifikowanym na kurs trzeba obowiązkowo przedstawić aktualny kwit o przyjęciu szczepionki przeciw C19 ?
 
 
matlos 
5



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 579
Skąd: pomorskie
Wysłany: Czw 23 Lut, 2023   

CSLog nie wymaga
 
 
Maj Or 
4


Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 23 Paź 2021
Posty: 234
Skąd: MSD rezerwisty
Wysłany: Pią 24 Lut, 2023   

Papla napisał/a:
Co ty pierd....????!! Z czym ty porownujesz zmuszenie kogos do szprycy grozac utrata pracy, konsekwencjami sluzbowymi... z morderstwem?


Co Ty pierd....????!!. Z czym Ty porównujesz, zmuszanie kogoś do morderstwa grążąc utrata pracy, konsekwencjami służbowymi ... ze szprycą?

A tak na serio. Gazeta "Twój Głos" - gazeta powiatu garwolińskiego wydanie z 15 lutego. Na 14 zmarłych w ostatnim tygodniu podanych w gazecie mamy:
- zmarły mężczyzna lat 45;
- zmarły mężczyzna lat 52;
- zmarły mężczyzna lat 49;
- zmarły mężczyzna lat 45;
- zmarły mężczyzna lat 39;
dodajmy jeszcze dwóch zmarłych w wieku 60 - 69 lat;

Wczoraj wracałem od rodziny z sąsiedniej miejscowości - powiat garwoliński - i zajechałem do przydrożnego sklepu. Patrzę a tam wisi klepsydra - zmarły lat 48 - to już bieżący tydzień.
Oni też pewnie chcieli zapewnić byt swojej rodzinie. I już go nie zapewnią. Oczywiście nie twierdzę, że ten pomór to wina szczepień. Ale .....
 
 
Maj Or 
4


Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 23 Paź 2021
Posty: 234
Skąd: MSD rezerwisty
Wysłany: Pią 24 Lut, 2023   

Mam już swój wiek, więc mogę śmiało przytaczać myśl jaką lubił powtarzać, dobrze mi znany dowódca sąsiedniej jednostki wojskowej:

" Z każdym dniem rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
_________________
- Nie jestem maszyną, jestem człowiekiem. (von Horn)
- W domu!!! W fabryce od pana nie wymaga się egzaminów na człowieczeństwo ani egzaminów na humanitarność, w fabryce potrzebne są pańskie mięśnie i mózg pański i tylko za to płacimy panu (Borowiecki)
 
 
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Pią 24 Lut, 2023   

Papla, właściwy nick przy takiej wypowiedzi :x

Dajesz się dymać to dawaj. Nic mi do tego :brawo:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group