Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Opublikował Wiadomość
Krasnyjkraj 
1


Wiek: 29
Dołączył: 02 Mar 2022
Posty: 2
Skąd: Z Kosmosu
Wysłany: Sro 02 Mar, 2022   

nie wiem gdzie to napisać może to nie jest forum nawet do tego ale chyba jednak jest. otóż coraz częściej spotykam latające dosyć nisko drony latają sobie w nocy zataczają kręgi teraz latają (takie mam wrażenie) non stop bo ciągle spotykam.
czy to jest ta lotnicza milicja od sprawdzania pieców czy co te drony wogóle robią? jakie mają zadanie? czy to w związku z zawieruchami na granicy?
zaskoczył mnie taki jeden w środku nocy w terenie dosyć odludnym i zacząłem mu aktywnie machać, wiem że to pewnie jakiś automat tym kieruje ale czy te skur_wysynstwa mają termowizję czy mogą zobaczyć mnie np w gęstwinie?
pytam się bo mnie ta inwigilacja coraz bardziej denerwuje. mam wrażenie że niedługo zakażą oddychać bo do atmosfery uwalniany jest co2.
dzięki za odpowiedzi.
_________________
Runo leśne runęło mi na głowę ale przeżyłem.
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11549
Skąd: -)
Wysłany: Sro 02 Mar, 2022   

Krasnyjkraj napisał/a:
otóż coraz częściej spotykam latające dosyć nisko drony latają sobie w nocy zataczają kręgi teraz latają (takie mam wrażenie) non stop bo ciągle spotykam.
czy to jest ta lotnicza milicja od sprawdzania pieców czy co te drony wogóle robią? jakie mają zadanie?


Jak robią kręgi to zapewne ich celem jest wykonywanie tzw kręgów zbożowych.
Z racji że zima to jedynie to trenują.

Cytat:
mam wrażenie że niedługo zakażą oddychać bo do atmosfery uwalniany jest co2.


A gdziezby tam zakazal!
Pozwolą, pozwolą, tylko za opłatą - za emisję CO2.
Ponadto znacznie gorszym gazem jest metan, który się przelicza na "CO2 przeliczeniowe", z bardzo wysokim mnożnikiem.
Więc znacznie droższym od oddychania może się okazać pierdzenie.
Ja się tylko martwię jak to opomiarują - żeby było sprawiedliwie...
Hm. Podatek emisyjny od kapusty i fasolki po bretońsku?
:-(
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
Krasnyjkraj 
1


Wiek: 29
Dołączył: 02 Mar 2022
Posty: 2
Skąd: Z Kosmosu
Wysłany: Sro 02 Mar, 2022   

no dobrze może pisałem żartobliwie ale naprawdę nie wiem co te cusie robią(oprócz tego że inwigilują) czy to jest ta milicja piecowa czy co te urządzonka robią. a czy istnieje coś co by im mogło zakłócić pracę?
o metanie to jestem uświadomiony. Mi się wydaje że towarzysze z Unii powoli mobilizują wojska żeby zaatakować największego wroga - czyli bagna moczary i wysypiska bo tam się rodzi metanu najwięcej. Prawdopodobna taktyka ala ruska czyli rozpoznanie bojem i bez kul tylko bagnety, i nie karabiny bo karabiny drogie tylko kijaszki z lasu a na kijaszkach bagnety a opaski do wieszania kijaszków towarzysze zrobią z reklamówek.
_________________
Runo leśne runęło mi na głowę ale przeżyłem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group