Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Szwejk
Sob 19 Mar, 2022
Opublikował Wiadomość
Andrzejek 
1


Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 17 Mar, 2022   

Czołem żołnierze!! :)
Jak to jest teraz u was w wojsku ? czy zołnierz zawodowy może pujść w mundurze do domu czy musi sie przebrac w cywilki??

[ Dodano: Czw 17 Mar, 2022 ]
Przepraszam za brak tematu ale jakoś tak się dodało

Bardzo proszę o wiarygodne info jak to teraz jest w wojsku z noszeniem munduru po służbie czy można udać sie normalnie do domu i nastepny dzien przyjechać do jednostki w mundurze czy trzeba sie przebierac w cywilki

[ Dodano: Pią 18 Mar, 2022 ]
Halooo halooo ktoś coś jakieś info???
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Pią 18 Mar, 2022   

Nie dajcie się podpuszczać trollowi pod trzecim już chyba nickiem.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13515
Skąd: ---
Wysłany: Pią 18 Mar, 2022   

Dlatego też jak to przeczytałem to nic nie odpowiedziałem.
Ruskie trole mają nas za idiotów.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Andrzejek 
1


Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 18 Mar, 2022   

Tytan w dresie. napisał/a:
Nie dajcie się podpuszczać trollowi pod trzecim już chyba nickiem.

Hahah normalnie sie poplakałem .... zryte berety macie na maxa widać.... hahah co to niby ma byc za tajemnica ???? Czy wolno wyjsc czy nie i ze niby rusek by nie mogl wiedziec???

Wystarczy zeby pojechał sobie pod 1 lepsza jednostke i zobaczył hahha

Az tak obsrany jestes ze takie farmazony piszesz????

[ Dodano: Pią 18 Mar, 2022 ]
i napisał/a:
Dlatego też jak to przeczytałem to nic nie odpowiedziałem.
Ruskie trole mają nas za idiotów.

A ty tez już w gacie narobiłeś ???
Chowaj wielką tajemnice dla siebie hahha jap....dole aż nie wierze ile wy macie lat co?

[ Dodano: Pią 18 Mar, 2022 ]
Tytan w dresie. napisał/a:
Nie dajcie się podpuszczać trollowi pod trzecim już chyba nickiem.

Rozwiń to prosze bo widze ze chyba piąteczek ci juz za bardzo wjechał.....:)
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11560
Skąd: -)
Wysłany: Pią 18 Mar, 2022   

Andrzejek, nikomu się nie chce z Tobą rozmawiać i tyle.

Skoro nie wiesz czy w Polsce żołnierze wracaja z jednostki do domu w mundurach czy po cywilnemu, to zapewne albo nie mieszkasz w Polsce albo, bojawiem, jesteś inwalida przykutym do łózka?

Andrzejek napisał/a:
Wystarczy zeby pojechał sobie pod 1 lepsza jednostke i zobaczył hahha


Ale po co.
Sprawdź w internecie, co nie?

Mam znajomego który wychodząc z domu sprawdza w internecie czy pada deszcz, zamiast popatrzeć przez okno...
:cool:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13515
Skąd: ---
Wysłany: Pią 18 Mar, 2022   

Ruskie trole się uaktywniły.
Mogę wam ruskie trole zadedykować ikonkę:
:kopniak:
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Pią 18 Mar, 2022   

Andrzejek napisał/a:

Jak to jest teraz u was w wojsku ? czy zołnierz zawodowy może pujść w mundurze do domu czy musi :lol: sie przebrac w cywilki??

Infantylne trolowanie dzieciaku.
 
 
Andrzejek 
1


Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 18 Mar, 2022   

michqq napisał/a:
Andrzejek, nikomu się nie chce z Tobą rozmawiać i tyle.

Skoro nie wiesz czy w Polsce żołnierze wracaja z jednostki do domu w mundurach czy po cywilnemu, to zapewne albo nie mieszkasz w Polsce albo, bojawiem, jesteś inwalida przykutym do łózka?

Andrzejek napisał/a:
Wystarczy zeby pojechał sobie pod 1 lepsza jednostke i zobaczył hahha


Ale po co.
Sprawdź w internecie, co nie?
No właśnie nie ma mnie juz długo w polsce i tak tylko byłem ciekaw jak to jest teraz w polsce z tym wychodzeniem po służbie do domu czy sie przebierają czy ida w mundurach, w innych krajach fajnie sie słucha jak ludzie dziekują komuś za jego służbę itp.... zapytałem a tu od razu chłoptasy w gacie zaczeli robić i od jakichś ruskich nazywać.... nie mam kogo zapytac wiec myslałem ze tutaj jakieś normalne info dostanę ale widać że jednak buractwa jeszcze nie wyplewili w tym wojsku i noe można liczyć na jakaś normalną odpowiedz
Bo to chyba tajemnica panstwowa jest hahha


Mam znajomego który wychodząc z domu sprawdza w internecie czy pada deszcz, zamiast popatrzeć przez okno...
:cool:


[ Dodano: Pią 18 Mar, 2022 ]
Tytan w dresie. napisał/a:
Andrzejek napisał/a:

Jak to jest teraz u was w wojsku ? czy zołnierz zawodowy może pujść w mundurze do domu czy musi :lol: sie przebrac w cywilki??

Infantylne trolowanie dzieciaku.

Wez już czlowieku j... sie w glowe albo na marszu zgloś sie na ochotnika do orbitek chyba że nie wiesz co to jest bo jesteś pokoleniem młodzieży w rurkach :)
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Pią 18 Mar, 2022   

Gdy ja już służyłem, to ciebie nawet w planach nie było gimbusie. Spieprzaj na forum dla gimbazy patusie.
 
 
Andrzejek 
1


Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 19 Mar, 2022   

Tytan w dresie. napisał/a:
Gdy ja już służyłem, to ciebie nawet w planach nie było gimbusie. Spieprzaj na forum dla gimbazy patusie.



Tak właśnie myślałem że jesteś starym zakompleksionym wenerykiem, i dlatego takie farmazony piszesz ,bo normalna osoba zapytana o coś odpowiada jak należy, lub wogole sie nie udziela a ty sie przypucowałeś ze swoją wypowiedzią razem z tym całym Guru jak staree weneryki co siedzą przed tv antene ustawili na TVP z siatkówki bo nie stać ich na porzadną telewizje z normalnymi kanałami i łykacie to gó.... srając pod siebie w gacie.... teraz przed ruskimi wczesniej pewnie przed covidem :)

Tyle w temacie, z wami czyli ty dziadu: w dresie (bo tytanową płytke to masz chyba w głowie i ci ja tak podgrzało ze farmazony piszesz,albo ruskie cie juz napromieniowały :) oraz ty : Guru, w mojej opini debilami :) nie rozmawiam :) Aż wstyd patrzeć na to ile postów napisaliśćie jak sie udzielacie na tym forum, a co prezentujecie .....Może znajdzie się ktoś normalny na tym forum i odpowie, no chyba że zrobiono z tego jakąś tajemnice :)


Nara płytkowcu w dresie,weź balkonik i idz do pielegniarki zobacz czy ci sie tytanowa płytka nie zsuneła i jakiejś żyłki nie uciska :)

A ty cały Guru ze zdjeciem kotka na profilu :) ( chyba sie w polskiego Jarosława K.. bawisz :) tylko że wiekszym kotkiem straszysz :) weź już wyłącz to tvp.... czasy naprawdę się zmieniły i już nie trzeba chodzić do wypożyczalni i pożyczać kaset żeby jakiś normalny film zobaczyć,nie bój się tak ruskich bo jak trzeba będzie to się i z nimi zawalczy :)
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Sob 19 Mar, 2022   

To nie dyskusja, to rynsztok. Zamykam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group