Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[Pomoc]
Opublikował Wiadomość
koralll 
1
koralll


Wiek: 25
Dołączyła: 14 Kwi 2022
Posty: 1
Skąd: szczecin
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2022   [Pomoc]

Witam wszystkich szanownych kolegów mam pytanie i chciałbym prosić o pomoc doświadczonych osób tutaj mianowicie 10 maja 2022 roku kończy mi się mój dwuletni kontrakt w zawodowej służbie wojskowi i wtedy minie mi 2 lata służby nie chciałem przedłużać kontraktu by iść do cywila jednak to nie dla mnie służba (proszę nie krytykować :D ). Z racji tego że 22 kwietnia 2022 roku wchodzi służba stała automatycznie będę w służbie stałej i pytanie czy odprawa roczna przysługuje mi w wysokości 100 % uposażenia zasadniczego czy 600% uposażenia zasadniczego jak wyczytałem w ustawach. Ktoś zna konkretnie odpowiedź jak by to wyglądało jak w czerwcu "rzucę" kwity do cywila? Z góry dziękuję wszystkim za pomoc!
Jakby to miało znaczenie stopień st. szer. U1
_________________
:) )):P
 
 
 
Jurekadamek 
4


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 169
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2022   

koralll napisał/a:
. Z racji tego że 22 kwietnia 2022 roku wchodzi służba stała automatycznie będę w służbie stałej


Skąd wiesz że akurat 22 kwietnia będzie juz tylko służba stała ??
Ostatnio zmieniony przez Jurekadamek Czw 14 Kwi, 2022, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2022   

Jurekadamek, przyjmij do wiadomości i stosowania następujące zasady cytowania postów:

1) jeżeli odnosisz się do całego posta bezpośrednio poprzedzającego Twoją wypowiedź, nie ma potrzeby go cytować,
2) jeżeli odnosisz się tylko do fragmentu posta - obojętnie, czy jest to post bezpośrednio, czy pośrednio poprzedzający Twoją wypowiedź, staraj się cytować tylko ten fragment, do którego się odnosisz (służy do tego mały klawisz z dwoma przecinkami w chmurce - zaznacz fragment, a następnie kliknij w ten klawisz).
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2022   

koralll, po wejściu przepisu w życie, będziesz miał 14 dni na określenie się, czy przechodzisz do służby stałej, czy służysz do końca kontraktu. W związku z tym, nie ma mowy o automatycznym przejściu. A na 600%, to musisz posłużyć dłuuugie lata.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group