Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nocowanie/ mieszkanie na terenie JW
Opublikował Wiadomość
Fidelis 
3


Dołączył: 02 Mar 2013
Posty: 124
Skąd: Los Angeles
Wysłany: Nie 14 Maj, 2023   

Trochę odeszliśmy od tematu...

[ Dodano: Nie 08 Paź, 2023 ]
To co tam się dzieje na tym lotnisku przy panowaniu tego oficera nie wróży nic dobrego...szkoda tylko że Dowódca JW nawet nie reaguje...czas iść do cywila bo to naprawdę prywatny folwark pewnego majora
 
 
ICAO 
1


Dołączył: 15 Sty 2024
Posty: 1
Skąd: z powietrza
Wysłany: Pon 15 Sty, 2024   

[ Dodano: Nie 08 Paź, 2023 ]
To co tam się dzieje na tym lotnisku przy panowaniu tego oficera nie wróży nic dobrego...szkoda tylko że Dowódca JW nawet nie reaguje...czas iść do cywila bo to naprawdę prywatny folwark pewnego majora[/quote]


Znam sytuacje z tej JW bo służyłem tam ładnych paręnaście lat...
Pan MAJOR dalej siedzi sobie w ciepłej kancelarii, zlecając tylko zadania i nie robiąc kompletnie nic... tam praca dyżurowa jest tylko z NAZWY

Jego zastępca PAN KAPITAN też nie lepszy... ąz strach pomysleć co to będzie jak dostanie tego WYCZEKIWANEGO majora :oops1:
Tam wszyscy i wszystko jest ważniejsze niż własny żołnierz i praca lotniska a jak ludzie odchodzą obydwoje (major i kapitanek - płaczą, że wyszkolili żołnierza a odchodzi :D

Nie ma mnie już tam kupę czassu ale ciekaw jestem czy dalej BOZ jest od wszystkiego (uniwersalny organ szefa PSRL ) a APP niby jest a niby nie ma.
Jak ktoś na forum jest z TEJ jednostki niech napiszę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group