Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Opublikował Wiadomość
KierowcaBetoniarki 
1


Wiek: 27
Dołączył: 23 Gru 2023
Posty: 1
Skąd: Polska
  Wysłany: Sob 23 Gru, 2023   

Czołem, jako że nieubłaganie zbliża się już czas odejścia do cywlia chciałbym dowiedzieć się jak wygląda rozliczanie służb dyżurnych, pododdziałów alarmowych etc. przez WOG podczas okresu wypowiedzenia. Czy mają oni jakiś określony termin od upływu umowy do kiedy muszą wyjść ze mną "na zero" czy po prostu warunkuje to koniec okresu wypowiedzenia?
Pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)
 
 
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Nie 24 Gru, 2023   

WOG ma 14 dni na wypłatę, od dnia otrzymania wyciągu z rozkazu dziennego stwierdzającego o wypłacie.
 
 
RickSanchez 
2


Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 68
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 24 Gru, 2023   

mati_s1 napisał/a:
WOG ma 14 dni na wypłatę, od dnia otrzymania wyciągu z rozkazu dziennego stwierdzającego o wypłacie.

Ja nawet grube należności (odprawa, urlopy, itd.) dostałem 2,5 miesiąca po zwolnieniu. Przez telefon pani z WOG wyśmiała mnie na zasadzie co im zrobię.
 
 
ogon123 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 805
Skąd: 100
Wysłany: Nie 24 Gru, 2023   

RickSanchez napisał/a:
Przez telefon pani z WOG wyśmiała mnie na zasadzie co im zrobię.

W sumie nic tylko trzeba było napisać wniosek o wypłatę wraz z odsetkami za zwłokę
A odsetki za zwłokę to już podpada za szkodę w mieniu :)
_________________
Jak mój szef wpada do pokoju to zawsze się pyta: co nudzicie się ??? i zaraz wynajduje jakąś robotę
Ogon Ogoniasty
 
 
Brzytwa 
6



Pomógł: 10 razy
Wiek: 44
Dołączył: 19 Lip 2014
Posty: 1735
Skąd: z kątowni
Wysłany: Nie 24 Gru, 2023   

Przez telefon to sobie może. Jakby faktycznie Komendant WOG dostał od ciebie kwita z cywila ze wskazaniem na zasadzie, iż niech nie pajacują, od dnia naliczam odsetki za zwłokę, a jak będziecie dalej lekceważyć to sprawa trafi do sądu to panika byłaby moment.

Pamiętam jak naliczyli mi szkodę z MPS na radiowóz za te ich śmieszne przepały. Całe 230 zł swojego czasu. Akurat szkolenie było z WOG. No to zapytałem publicznie, skoro tak to zapraszam do sądu, na razie nic nie zapłacę. Czekam aż sędzia wogóle zrozumie o czym mówicie, że było paliwo, ale go nie ma, bo.... i te wasze instrukcje po setki stron. Powodzenia, jak przekonacie sędziego. Chętnie się spotkam z waszym prawnikiem w sądzie. No to umorzyli po tygodniu....

Kiedyś jeszcze próbowali 4,80 zł mi naliczyć. Śmiech na sali... powtórzyłem to samo. Czekam na pozew cywilny o roszczenie, z przyjemnością. I ciszaa..... :lol:
_________________
....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group