Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Opublikował Wiadomość
JoteL Estate 
1


Dołączył: 29 Gru 2023
Posty: 11
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Pią 29 Gru, 2023   

🌟 Pułkownik na Emeryturze – Twój Ekspert od Nieruchomości!

🏡 Drogi Żołnierzu,

Czy zbliża się Twoja emerytura? Czy zastanawiasz się nad zakupem wymarzonego domu, mieszkania, czy działki? Jako były pułkownik Sił Zbrojnych RP, z 30-letnim doświadczeniem wojskowym a obecnie agent nieruchomości w RE/MAX, rozumiem Twoje potrzeby jak nikt inny!

🔑 Oto, co mogę Ci zaoferować:

Osobiste doświadczenie: Sam przeszedłem przez proces zakupu nieruchomości po emeryturze wojskowej.
Profesjonalizm i zaufanie: Współpraca z międzynarodowym biurem nieruchomości RE/MAX gwarantuje najwyższe standardy.
Rozległa sieć: Korzystając z 33 biur RE/MAX w Polsce, mam dostęp do szerokiej gamy nieruchomości.
Indywidualne podejście: Zrozumienie unikalnych potrzeb i oczekiwań żołnierzy odchodzących na emeryturę.

💰 Wykorzystaj swoją odprawę mieszkaniową mądrze! Pomogę Ci znaleźć idealne miejsce, które spełni Twoje oczekiwania i zapewni komfort na zasłużonej emeryturze.

📞 Skontaktuj się ze mną już dziś!
Rozpocznijmy razem podróż w poszukiwaniu Twojego wymarzonego domu.

Jacek Lewandowski - Twój Agent Nieruchomości
🔗 tel.: 452 314 788
mail: jacek.lewandowski@remax-polska.pl

💬 Pamiętaj, że wspólna służba tworzy silne więzi - tak samo jak wspólne poszukiwanie idealnego domu! 🏠
 
 
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Pią 29 Gru, 2023   

Pułkownik rezerwy... Faktycznie ma to znaczenie przy wyborze agenta nieruchomości... Brzmi to troszkę jak opowieść powtarzana w wielu jednostkach jak pułkownik w rezerwie poszedł do roboty w cywilu i darł się na nowego pracodawcę, że on w wojsku pułkownikiem był i on wie lepiej...
Trochę słabe, moim zdaniem :bye:
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15954
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sob 30 Gru, 2023   

mati_s1 napisał/a:
Pułkownik rezerwy... Faktycznie ma to znaczenie przy wyborze agenta nieruchomości...
Daje to +15 do lepszej oferty. ;)
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
JoteL Estate 
1


Dołączył: 29 Gru 2023
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 08 Sty, 2024   

Rzeczywiście w wielu jednostkach wojskowych powtarza się wiele opowieści. Być może było tak, że pułkownik na emeryturze nie potrafił się dostosować do nowej roli w społeczeństwie. Sądzę, że to spotyka wielu żołnierzy. W cywilu jest jednak trochę inaczej.

Wiedząc, że tak się dzieje, to właśnie ktoś taki jak ja, z 30 letnim doświadczeniem wojskowym może pomóc na nowej drodze życia w niełatwym obszarze jakim jest rynek nieruchomości.

Przyznaję, że stopień wojskowy może nie być najważniejszy, może wsytarczyłoby napisać "Żołnierz na emeryturze" ale z drugiej strony stopień pułkownika wskazuje, że posiadam zdolności radzenia sobie w złożonych sytuacjach, ogarniając wiele wątków jednocześnie. Na rynku nieruchomości jest to niezwykle pomocne.

Oczywiście szanuję każdą opinię. Jednak przykro mi, że nie wszyscy potrafią podchodzić do spraw indywidualnie. Przecież nie znamy się z mati_s1, osoba kryjąca się za tym nickiem nie kontaktowała się za mną ani z moimi współpracownikami z biura nieruchomości RE/MAX City, więc nie może wiedzieć czy mój przypadek pasuje do tych "wielu opowieści", które przytoczył w poście powyżej.

Wszystkiego najlepszego w 2024 roku :D
Jacek Lewandowski
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12853
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Pon 08 Sty, 2024   

Gdzie byłeś przez te prawie 20 lat istnienia NFOW?
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
JoteL Estate 
1


Dołączył: 29 Gru 2023
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 09 Sty, 2024   

manfred, pewnie wiele osób stale gdzieś dołącza, np. do NFoW.

Zazwyczaj rozwój to jest proces, trudno sobie wyobrazić żeby wszyscy dołączyli jednocześnie w czasie rozpoczęcia danej inicjatywy. Wiele razy zaglądałem na forum jak potrzebowałem jakiegoś punktu widzenia i często to działało. Jednak moja działalność podczas aktywności w SZ nie mieściła się w obszarach tematycznych obecnych na forum. To znaczy, że nikt nie pytał o to w czym byłem najlepszy, a nie mam w zwyczaju wypowiadać się na tematy, w których nie jestem ekspertem.

Być może to jest odpowiedź na Twoje pytanie. Nie byłem aktywny na NFoW bowiem nie mogłem dostarczyć profesjonalnej pomocy, a gadanie, że tak mi się wydaje nie jest w moim stylu.

Teraz widzę, że mogę profesjonalnie pomóc wielu żołnierzom na rynku nieruchomości, stąd moja aktywność.

Miłego dnia :gent:
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12853
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Wto 09 Sty, 2024   

Jak za 20 lat będę coś kupował, to zadzwonię. Na pewno.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
RickSanchez 
2


Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 68
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 09 Sty, 2024   

JoteL Estate napisał/a:
Jednak moja działalność podczas aktywności w SZ nie mieściła się w obszarach tematycznych obecnych na forum.

To kim ty byłeś, kapelanem?
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15954
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto 09 Sty, 2024   

Sportowcem - żołnierzem. ;)
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12853
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Wto 09 Sty, 2024   

To nie takie trudne. Mógł np. być doradcą kilku Ministrów Obrony Narodowej.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
JoteL Estate 
1


Dołączył: 29 Gru 2023
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Sty, 2024   

Taki cytat pasuje tutaj jak ulał:

"Wielkie umysły dyskutują o pomysłach (ideach),
średnie umysły dyskutują o wydarzeniach,
a małe umysły o ludziach."

Eleanor Roosevelt

Mam nadzieję, że Ci którzy będą potrzebowali pomocy na rynku nieruchomości docenią mój pomysł.

Ci którzy skupiają się na małych sprawach i tak nie rozumieją idei zazwyczaj.

Szanowni autorzy powyższych postów, jeśli starczy Wam odwagi, chętnie spotkam się z Wami i opowiem o sobie, Wy mi opowiecie o sobie i może nawet zostaniemy kolegami, ale jeszcze raz jeśli tylko starczy Wam odwagi wyłonić się zza nicków. Mój nr telefonu, imię i nazwisko macie w moim pierwszym poście.

Jeśli jednak nie jesteście wystarczająco odważni, aby wystąpić jawnie i osobiście, to skupcie się na pomaganiu innym, bo to chyba jest ideą tego forum.

Jeśli nie potrzebujecie wsparcia na rynku nieruchomości, też jest dla mnie ok., to jest informacja dla tych, którzy takiego wsparcia potrzebują.

Miłego dnia :gent:
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11566
Skąd: -)
Wysłany: Sro 10 Sty, 2024   

JoteL Estate napisał/a:

"Wielkie umysły dyskutują o pomysłach (ideach),
średnie umysły dyskutują o wydarzeniach,
a małe umysły o ludziach."

Eleanor Roosevelt


Można też wskazać kontrcytaty.

W końcu za każdą ideą i wydarzeniem stoją jednak ludzie.


Niemniejj jednak, panie Lewandowski, grupa nfow nie jest od finezyjnego i eleganckiego wyrażania się.
Tutaj ludzie są względem siebie brutalnymi.
Jednakże: Na zasadzie "chcącemu nie dzieje sie krzywda", bokser wszedłszy na ring nie może się uskarżać że dostał był po pysku.
Grupowicze na nfow NIE potraktowali "nowego" za szczególnie źle, biorac pod uwagę że bezceremonialnie potraktowałeś nfow jak jakiś słup z ogłoszeniami.

JoteL Estate napisał/a:
Mój nr telefonu, imię i nazwisko macie w moim pierwszym poście.


Moje dane tez się pojawiły nie raz, kto ciekaw to sobie poszuka.

Pozderawiam i bez urazy.
:gent:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12853
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Sro 10 Sty, 2024   

Też mi się cytat przypomniał z Harleja Davidsona i Marlboro Mena (taki film był z M. Rourkiem i D. Johnsonem mocno niedoceniony)

Cytat:
wsiadłeś na złego konia kowboju - mówię ci to, gdybyś nie zauważył, że jesteś tu jedynym kowbojem


w tym barze, w którym byli prawie sami Indianie.


Wiadomo, że w Polsce nie lubi się obcoli co zauważył michqq, ale ten brutalizm mija zwykle po flaszce wódki wspólnie wypitej (oczywiście musi przynieść obcol)

natomiast, co również zauważył michqq pchać się na forum, od lat utrzymywane przez członków, którego założyciele z góry odrzucili możliwość reklamowania, z grubiańską reklamą
Cytat:
Wykorzystaj swoją odprawę mieszkaniową mądrze!
swojej działalności w pierwszym poście, to naprawdę gruba przesada.

Nie chciałem tego pisać, chciałem bardziej delikatnie, bo taki z natury jestem, ale napiszę Ci - gdybym chciał
Cytat:
mądrze wykorzystać
moją odprawę i usłyszał, że agent nieruchomości to
Cytat:
były pułkownik Sił Zbrojnych RP, z 30-letnim doświadczeniem wojskowym a obecnie agent nieruchomości


uciekałbym, gdzie pieprz rośnie. Nie wiem, może za długo w MONie.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
JoteL Estate 
1


Dołączył: 29 Gru 2023
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Sty, 2024   

Tam gdzie pieprz rośnie też są biura RE/MAX.

Otóż, pewnie wiesz skoro masz marzenie aby tam zamieszkać ale jakbyś nie wiedział to pieprz rośnie w Archipelagu Malajskim, jest to największy archipelag na Ziemi, złożony z ok. 20 tys. wysp, między Azją Południowo-Wschodnią a Australią. W tym archipelagu znajdują się Filipiny a tam mamy biura RE/MAX. Podsyłam link: https://www.remax.ph/

Jakbyś potrzebował pomocy w:
JoteL Estate napisał/a:
Wykorzystaj swoją odprawę mieszkaniową mądrze! Pomogę Ci znaleźć idealne miejsce, które spełni Twoje oczekiwania i zapewni komfort na zasłużonej emeryturze.


to wiesz gdzie mnie znaleźć ;)

Miłego dnia :gent:
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13757
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Czw 11 Sty, 2024   

Był tu już taki jeden co oferował pomoc żołnierzom. Tak więc z zaufaniem do ofert jak powyższa może być różnie.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group