Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sztabowiec roku!?!?!?!?!?!?!?!
Opublikował Wiadomość
Strażak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Kwi, 2005   Sztabowiec roku!?!?!?!?!?!?!?!

Przeczytałem ostatnio w wojskowym szmatławcu że jakis tam kpt. X został sztabowcem roku coś takiego myśle se co trzeba zrobić żeby dostać taką bzdure żeby wydrukowali jeszcze w szmatławcu nie ogarniam tego znaczy że gość ma niesamowitą przeputowość papierów 300% normy?
Bzdura goni bzdure a pewnie jeszcze pismak pouczył kąkretną nagrodkę.
Bądźmy pełni podziwu dla sztabowców roku!!!
javascript:emoticon(':efendi2:')
Wesoły
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2005   

Oczywiście Panie Strażak 100% racji , czyli bzdura totalna. Tak samo jak strażak roku, proboszcz roku , piekarz itd. itp.

Niech lepiej każdy zajmie się swoją robotą , niech robi ją jak najlepiej potrafi , a ocenę niech pozostawi ludziom , którzy się na tej robocie znają i potrafią ją docenić.

Jak mówił wieszcz " prawdziwa cnota krytyk się nie boi" , tak więc innymi słowy obroni się sama oraz "po owocach ich poznacie" ... jak mówił Mistrz wszystkich ochrzszczonych...
:viktoria:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2005   

Wydaje mi się, że tych bzdur to będziemy mieli okazję więcej obejrzeć i nie raz szczęki nam opadną nad pomysłowością naszych (moich byłych) wszechwiedzących.

A co do tego:
Cytat:
Jak mówił wieszcz " prawdziwa cnota krytyk się nie boi"

to bym lekko to zmodyfikował: Prawdziwy krytyk cnoty się nie boi :oops:


Pozdrawiam :gent:
_________________

 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   

Cytat:
Roballo miły - to nie Ty zmodyfikowałeś tę celną frazę Krasickiego, lecz Antoni Słonimski, gdy jeszcze pisywał w nieistniejącym juz satyrycznym tygodniku "Szpilki"

Ależ wiem, wiem. Nie przypisuję sobie autorstwa "onej cytaty". Autora celowo nie podałem, bo nuż znalazłby się jakiś "bojownik o wolność i demokrację" z pytaniem czy aby on (Autor) to czasem nie komuch (albo coś w tym stylu) :szok2: :oops:
Cytat:
choć jak widzę - moi przedmówcy zrozumieli tę wypowiedź prawidłowo. Widać z tego, że to ja nieco odstaję "zrozumieniowo"

Nie jest to do końca tak jak myślisz. Jako armijny (były) lekarz byłeś po prostu poza głównym nurtem ogólnowojskowej głupoty i pewne "niuanse" mogą Ci umykać :oops: :cool: . Prawdę mówiąc nie masz czego żałować :!: :!: :!:


Pozdrawiam :gent:
_________________

 
 
zbigzol
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Maj, 2005   Coraz lepsze bzdury

Jestem od pół roku na emeryturze. 25 lat przepracowałem w sztabach i nikt nie wymyślił podobnej bzdury. Chyba że jest to jakaś dyrektywa NATO. No to gratuluję pomysłowości.
 
 
cyngiel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Maj, 2005   

cz :gent:
Chciałbym wiedzieć czyja to jak kiedyś mówiono ''cenna inicjatywa''?Czyżby szmatławca? A jeżeli tak to poddaje pomysł kolejnej konkurs na'' Dowódcę warty roku'' i odrazu zgłaszam swoją kandydaturę.
pozdr cyngiel :gent:
 
 
Strażak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Maj, 2005   roku

ja bym poszedł dalej i dał też sie wykazać zwykłym żołnierzom i nadał tytuł kierowca dowódcy roku a wnagrode dał pokrowiec na kierownice pozdr
 
 
cyngiel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Maj, 2005   

:gent:
Albo komplet wycieraczek lekko używany :roll:
My możemy się śmiać ale ten gostek pewnie dostał za ten bzdet kopertę i bynajmniej nie była ona pusta jak w piosence .
pozdr cyngiel :gent:
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pon 16 Maj, 2005   

Czekamy na S-1 roku, S-2 roku ... adiutanta roku, a może kasjera roku ???????
 
 
Remix7111 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 209
Skąd: SP
Wysłany: Pon 16 Maj, 2005   

A może ktoś by wreszcie wymyślił konkurs na największą głupotę w armi :viktoria:
W nagrode można by gościa ( lub gościówę) zutylizować....
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Wto 17 Maj, 2005   

Głupota w wojsku ???? To byłby pasjonujący konkurs, tylko skąd jurorów ???? Chyba nie z wojska ???? :lol:
 
 
dingo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Maj, 2005   

quest71 napisał/a:
Głupota w wojsku ???? To byłby pasjonujący konkurs, tylko skąd jurorów ???? Chyba nie z wojska ???? :lol:



Mysle ze laureatow byloby za duzo.... :viktoria:
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Czw 19 Maj, 2005   

Oficery lubią się obdarowywać. Każda okazja jest dobra .... :mrgreen:
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Maj, 2005   

quest71 napisał/a:
Oficery lubią się obdarowywać. Każda okazja jest dobra .... :mrgreen:


Może OFICEROWIE ? Ładniej po Polsku brzmi
Bardziej serio, nie antagonizuj korpusów :x
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pią 20 Maj, 2005   

Nie jest moim zamiarem antagonizowanie korpusów. Niestety podejście więkrzości oficerów do korpusu podoficerów jest takie, a nie inne. Wielu z Nich nie zdaje sobie sprawy, że stopień nie czyni człowieka leprzym. Coraz częściej podoficer ma poważniejsze wykrztałcenie niż oficer, a pomimo to jest traktowany jak śmieć. I nie są to przypadki odosobnione. Jeżeli kogoś obraziłem, bardzo przepraszam, nie miałem takiego zamiaru.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group