Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Radca WP
Sob 04 Mar, 2023
WAM-owcy odznaczeni za dzielność
Opublikował Wiadomość
Dr Nałęcz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Cze, 2005   WAM-owcy odznaczeni za dzielność

Nie wiem czy do wszystkich dotarła informacja,iż dwóch naszych kolegów absolwentów WAM-u zostało odznaczonych za dzielność podczas działań bojowych w Iraku.Z narażeniem własnego zdrowia i życia ratowali innych ludzi.Inforacja ta została podana w środkach masowego przekazu na ostatnich stronach w formie małej wzmianki.Szlag mnie trafia w takiej sytuacji,gdyż te same szmatławce jeśli znajdą jakąś nieprawidłowość w pracy lekarzy trąbią o tym przez kilka dni na pierwszych stronach.Jest to jezcze jeden przykład braku wsparcia medialnego środowiska medyków wojskowych.Myślę, iż postawa naszych Kolegów zasługuje na najwyższe uznanie i prezentacje we wszystkich możliwych mediach. Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam wszystkich uczestników forum,w szczególności absolwentów WAM :efendi2:
 
 
dingo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Cze, 2005   

Moze wiecej informacji, albo cytat lub link. pzdr
 
 
Tom35
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Cze, 2005   

Cytat:
Moze wiecej informacji, albo cytat lub link. pzdr


Pisali o tym w jakiejś Polsce Zbrojnej. Jednym z tych lekarzy jest kolega z mojego roku, czyli z kursu XXXII. Kilka lat mieszkaliśmy w jednym pokoju. Zawsze był odważny :-)
 
 
Dr Nałęcz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Cze, 2005   

Było o tym w "Polsce Zbrojnej" a nazwiska naszych kolegów:kpt.lek.Zbigniew Plak,kpt.lek.Piotr Kabziński.
Pozdrawiam :efendi2:
 
 
Dr Nałęcz
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Cze, 2005   

Dr Aculo ja się nie dziwię,lecz szlag mnie trafia.A dla kolegów wielki szacunek i uznanie!
:mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group