Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kurs przygotowawczy do życia w jednostce
Opublikował Wiadomość
qzior 
2



Dołączył: 13 Sty 2005
Posty: 63
Skąd: gdzieś z północy...
Wysłany: Sro 08 Cze, 2005   kurs przygotowawczy do życia w jednostce

tak tak, juz tylko dwa tygodnie do pierwszego dnia w pracy po długim wypoczynku po misji(Irak). i już niedługo wymieniony w temacie postu kursik. A tam regulaminy, strzelania, itp., itd.... no ale przecież zawodowi żołnierze mogli zapomnieć jak to jest pracować. :powodzenia:
_________________
...?...
 
 
 
draconus 
5



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 662
Skąd: WLąd
Wysłany: Sob 11 Cze, 2005   

chwalisz się czy żalisz się?
_________________
kropla drąży skałę
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Sob 11 Cze, 2005   

Dwa razy przeczytałem post inicjujący temat i dalej nie wiem co autor miał na myśli?
Jeżeli nawet zorganizowano taki kurs w JW , to tylko pozazdrościć , że za "przypominanie" arkanów wojskowego rzemiosła w godzinach służbowych będą jeszcze płacić normalną pensję.
Nam służącym w kraju robione są wyłącznie egzaminy, nawet z takich instrukcji , których nie ma w JW, albo są tylko w wersji elektronicznej .
Tak więc nie ma co narzekać tylko cieszyć się , że nasza armia dba o swoich "eksportowych" żołnierzy :gent:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
qzior 
2



Dołączył: 13 Sty 2005
Posty: 63
Skąd: gdzieś z północy...
Wysłany: Sro 15 Cze, 2005   

"Nam służącym w kraju..."
a ja gdzie niby służę? całe życie za granicą? oj, chyba komuś żal wielki że nosa poza jednostkę wychylić nie może...
_________________
...?...
 
 
 
PAYLOT IV
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Cze, 2005   Zilmal ?

Quzior, to jakis zart z tymi egzaminami ?
...a moze jestes w "mojej" JW. Z tego co wiem, nic takiego nikt nie wymyslil, a wiem duzo.
O co chodzi ?
Zulawy ... mozesz konkretniej ?
 
 
qzior 
2



Dołączył: 13 Sty 2005
Posty: 63
Skąd: gdzieś z północy...
Wysłany: Pon 20 Cze, 2005   .

9 BKPanc. to tyle...
_________________
...?...
 
 
 
JaĆwInG 
4



Wiek: 63
Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 220
Skąd: 34U 625210E 5995642N
Wysłany: Czw 23 Cze, 2005   

... no jeżeli Braniewo położone jest na Żuławach Wiślanych to gratuluję znajomości podstaw geografii ... A tak na marginesie czyżby obecny szefuńcio szkolenia 16 DZ niejaki płk. dypl. AveMaryjan K. maczał w tym palce ???? Będąc jeszcze d - cą pewnej JW na Warmii lubował się w organizowaniu takich pedalskich imprezek - Wielkich Pardubickich jak je niektórzy nazywali. Swoją drogą pewnie tak wyrażał swą dbałość o to aby mu się swołocz nie odwojskowiła przypadkiem...
Pozdrawiam i powodzenia życzę w powrocie do "normalności".
_________________
... "Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany . .. - własna maksyma dowódcza
- pozdrowienia z Jaćwieży(SuDoViI)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group