Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ATROSKOPIA
Opublikował Wiadomość
Signaller
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Sie, 2005   ATROSKOPIA

Czy ktos moze przyblizyc mi w/w temat? Na czym polega to wiem, ale jak dlugo trwa pobyt w szpitalu, jaki rodzaj znieczulenia stosuje sie i jak długo leczy sie po zabiegu?Czy jakies zabiegi itp itd. Bo juz sz... mnie trafia z kolanem!
 
 
Signaller
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Sie, 2005   Atroskopia

Serdzecznie dziękuję!!!
 
 
hub
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Paź, 2005   

Przeraziłeś mnie z tytmi sześcioma miesiącami, kiedyś miałem naderwane wiązadło krzyżowe leczone było miesięcznym gipsem, ostatnio odnowiła się kontuzja po 5 latach i biegać już od tygodnia nie moge ale ból niewielki. Czy u 30 latka taki zabieg ma jakieś szanse powodzenia??? Bo znając życie i moje szczęście będe musiał nad nim pomyśleć. Mam jednak nadzieję iż jeszcze ze 2 lata pociągne.

I chciałbym wiedzieć czym jest i jak powstaje Cysta-Bekera??

Dzięki z góry :gent:
 
 
Signaller
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Paź, 2005   

Jestem ponad miesiac po artroskopii - zabieg przebiegł bez powikłań, jednak mam zalecenie 6 tyg o kulach, łykam prochy a lada moment czekaja mnie zastrzyki (jeden ok. 200zł), ktore brałem przed zabiegiem (lekarz starał sie zrobic wszystko aby nie było ingerencji w kolanie) - na poczatek seria 5! Lekarz stwierdził, ze leczenie jescze sporo potrwa i bedzie wymagało sporo wysiłku, cierpliwości!!! Lecze sie juz ponad 5 miesiecy-tak wiec KICHA!!! Nie ma co żartować z kolanami!
Zycze duzo zdrowia
 
 
hub
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Paź, 2005   

Zycze duzo zdrowia.
:gent:

i powodzenia w rehabilitacji
 
 
hub
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2005   

i barzdo dziękuję za obszerna wypowiedź

w kwesti mojego urazu to coś przeciążyłem i tyle po tygodniu zaczeły się problemy z łąkotką a potem z łąkotką w drugim stawie (chyba te wewnętrzne). ale odkopałem stare stabilizatory, I po 2 dniach korzystania już wszystko ok na razie z miesiąc oszczędzania sobie aplikuje, a usg na razie sobie daruje bo nie dokońca pragne znać prawdziwy obraz sytuacji. Po prostu po leczeniu tego wiązadła boje się jak cholera operacji kolana bo mnie nastraszył pan dr.

:gent: pozdr.
 
 
lokom 
7


Pomógł: 34 razy
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 2875
Skąd: z Polski
Wysłany: Czw 20 Paź, 2005   

Nie chcę mnożyć tematów, a mniemając, że ów jest w zainteresowniu Dr Aculi przedstawiam swoje pytanie:
stwierdzono u mnie cieśń garstka, (jako stary żołnierz zgłosiłem się do lekarza dopiero wtedy, kiedy wypadała mi szklanka z ręki), większość lekarzy wskazuje na konieczność zabiegu, z tym, że jedni mówią o "obłożeniu nerwów" tkanką tłuszczową, inni o "szlifowaniu" chrząstek, a mój zaprzyjaźniony twierdzi, że powinienem poczekać.
Objawy nie są stałe, w najgorszym stanie nie władam 3,4,5 palcem obu dłoni, w najlepszym nie odczuwam dolegliwości.
Po prostu bje się operacji - ewentualnej ingerencji w układ nerwowy, co poradzisz?

W odpowiedzi na poniższe: tak, jestem w pełni zdiagnozowany, zarówno pod wzgl. ortopedycnym (bez zarzutu, kontuzji nie miałem), jak i przepływów, właśnie EMG wykazało zaburzenia w obu nadgarstkach.
_________________
Dawniej znieważający panującego narażał się na śmierć, później na uwięzienie. Musiał być gotów na karę. Dzisiaj wystarcza być chamem z dostępem do internetu by znieważać każdego, a brak kary rozzuchwala idiotów.
Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej. Albert Einstein
Ostatnio zmieniony przez lokom Pią 21 Paź, 2005, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group