Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
E-ETYKIETA
Opublikował Wiadomość
ZXR
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Gru, 2005   E-ETYKIETA

Ostatnio coraz częściej na tym forum pojawiają się odwołania do e-etykiety, a zwłaszcza zalecenia lepszego się z nią zapoznania.

Jako, że lubię przejrzyste i konkretne sytuacje, a mam trudność z odnalezieniem na NFoW i w Necie zasad owej e-etykiety, to proszę o wklejenie owych zasad, a przynajmniej wskazanie odnośnika do nich.
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Nie 04 Gru, 2005   

Dziwię się, że jako wprawny internauta i "komputerowiec" zadajesz tak proste pytanie. E-etykieta zwana "netykietą" obowiązuje od zarania powstania netu.
Wystarczy w wyszukiwarke wpisać słowo "netykieta". Mnie "wypluło" ponad 150 tyś linków. Oto jeden z nich: http://www.netykieta.prv.pl/

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
ZXR
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Gru, 2005   

I o to uściślenie mi właśnie chodziło, bo nie dla wszystkich było oczywiste - dzięki! :efendi2:

Pozwolę sobie wyrazić nadzieję, że wraz z nowym kształtem forum, zagości na nim też "wzorcowy" wyciąg z Netykiety, bo co forum to... inne obyczaje.
Ostatnio zmieniony przez ZXR Sro 07 Gru, 2005, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group