Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Karta powołania do WSWL we wrocławiu
Opublikował Wiadomość
przecietny
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Gru, 2005   Karta powołania do WSWL we wrocławiu

Witam!

Otrzymałem karte powołania do WSWL we Wrocławiu na ul.Obornicką 108.
Mam tam odbyć ZSW. Chciałbym się dowiedzieć co moge tam robić. Wyczytałem że, są tam kursy na sprzęt cięzki? a moze Ktos jest juz po tej jednostce, jak tam jest??
 
 
_V_
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Gru, 2005   

No ja aktualnie tam jestem (w tym momencie na PJtce)
Idz smialo i niczego sie nie boj :)
Ja tez mialem opory aby tam pojsc, ale powiem Ci ze teraz nie zaluje. Zapomnij o bajkach o fali i innych pierdolach. Kadra jest bardzo przyjemna (poza dwoma wyjatkami :) )
Jedzonko dobre, niekiedy tylko sa ciezkie chwile ale to jak wszedzie, nawet w cywilu. Ogolnie nie tepia, nie mecza itp.
Starego wojska w poblizu Ciebie nie ma (sa w zupelnie innej czesci jednostki ale sa calkiem spoko)
Do do uprawnien jakie mozesz tam zrobic to juz zalezy do jakiej grupy trafisz. Ja osobiscie robie na koparki K407C ale sa tez rowniarki, ladowarki i mase innych.
Jest mase strzelan (az bokiem wychodzi), powysadzasz sobie troszke, polatasz po poligonie. Jednostka jest bardzo dobrze zorganizowana. Osobne poligony do kazdych zajec. Ogolnie to jest tam mase nauki ale da sie przezyc (jak to mowil pewien chorazy "srednio inteligentna malpa dalaby rade" :) )
Srednio raz w tygoniu jest wyjazd polowy pododdzialu na jakis mecz lub kabaret (oraz Panorama Raclawicka).
Na kazdym pietrze TV + DVD (teraz na dniach maja robic sale kinowa).
Po dwoch tygodniach sluzby jest juz calkowity spokoj. Jak Wy jestescie w porzadku to i podoficer dyzurny bedzie spokojny i bedziecie mogli lezec na wozach, ogladac TV itp.
Jest mozliwosc zrobienia za grosze uprawnien cywilnych na sprzet jaki ma sie w grupie.
Osobiscie bylem nastawiony baaardzo negatywnie do wojska (poczytaj moje poprzednie posty) ale zmienilem zdanie po trafieniu na Obornicka.
Jednym slowem jednostke polecam i az szkoda ze za poltora miesiaca musze z niej wyrwac na liniowke do Ciechanowa :(

Oczywiscie wypowiadam sie tylko o tym jak jest na SMS-2.
Na SMS-1 i SMS-3 ponoc maja gorzej ale na ten temat juz sie nie wypowiadam bo slyszalem tylko opowiastki.
Jakbys chcial cos wiedziec wiecej to pytaj smialo (ale odpowiem tylko jutro bo jutro wieczorkiem wracam z powrotem:) )

Pozdrawiam
 
 
przecietny
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Gru, 2005   

Czesc !

Wielkie dzieki za odpowiedz. Troche sie dygalem ale jak mowisz, ze tak jest to ok. Narazie nie mam pytan bo jakos nic mi do glowy nie przychodzi. No moze czy po tym SMS-2 chcsz zostac w MON-ie , są jakieś możliwości?

Pozdrawiam
 
 
_V_
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Gru, 2005   

Szansa zostania jest zawsze, jednak ja sie jeszcze zastanawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group