Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ku pamięci żołnierzom którzy oddali to co najcenniejsze
Opublikował Wiadomość
spadak
3


Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 105
Wysłany: Wto 20 Gru, 2005   ku pamięci żołnierzom którzy oddali to co najcenniejsze

Polecam strone poswieconą irakowi - podany link dotyczy naszych poległych kolegów którzy zostali na niej uhonorowani.Szczególne wrazenie zrobiły na mnie posty pod nazwijmy to tablicami pamiatkowymi zwłaszcza jesli tresć tych postów zestawi sie z tym co możemy przeczytac na naszych stronach(patrz np. wp.pl)


http://www.pigstye.net/ir...topic=individpo
 
 
rzadki 
3



Dołączył: 02 Gru 2005
Posty: 133
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2006   

fakt robi wrażenie, szczególnie dla tych, którzy znali konkretną osobę. Dzięki!!!
_________________
"Dobre słowo poparte naładowaną bronią zdziała więcej, niż samo dobre słowo"
Al Capone
 
 
Rak 
5



Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 436
Skąd: Z wody
Wysłany: Sro 14 Cze, 2006   Re: ku pamięci

spadak napisał/a:
Polecam strone poswieconą irakowi - podany link dotyczy naszych poległych kolegów którzy zostali na niej uhonorowani.Szczególne wrazenie zrobiły na mnie posty pod nazwijmy to tablicami pamiatkowymi zwłaszcza jesli tresć tych postów zestawi sie z tym co możemy przeczytac na naszych stronach(patrz np. wp.pl)


http://www.pigstye.net/ir...topic=individpo


To nie wrażenie, to smutek, że tych ludzi już nie ma. A treść postów jest zrozumiała tylko, dla tych co znaja dobrze obcy język.
 
 
mario30 
4
Emeryt, Iraq 2003,2006,2008



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 01 Lip, 2006   

...stronka smutna ale dobrze ze o nich pamietaja...mam nadzieje ze liczba poległych polskich zołnierzy pozostanie tak do końca tej cholernej misji w Iraku
 
 
pyra 
1
pyra


Wiek: 47
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 44
Wysłany: Pon 07 Sie, 2006   

bylem stronke widzialem i mam nadzieje, ze Naszych juz tam wiecej nie bedzie, pozdrawiam.
 
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13479
Skąd: ---
Wysłany: Pon 07 Sie, 2006   

Smutne acz niestety prawdziwe. :(

Oby wszyscy nasi wracali już szczęśliwie. Czego sobie i naszym rodzinom życzę z całego serca.
 
 
 
marco30 
2
marco


Wiek: 49
Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 75
Skąd: Żagań
Wysłany: Pią 06 Paź, 2006   

Bardzo smutne że nasi koledzy tam polegli. Smutne jest również to ze nie znalazłem takiej stronki w wersji polskiej np. wa stronach MON. Nikt nie pamięta o maszych poległych kolegach.... a szkoda.
 
 
jakobsjw1400 
3



Wiek: 55
Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 141
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 06 Paź, 2006   

Popieram :!: :!: :!: marco30
Z tego co wiem to z tych obietnic dawanych żonom i rodzinom jak zwykle nic. :(
_________________
jakobs
 
 
kasuro
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

Rusza ta strona głównie tych co tam byli. Znałem i byłem z jednym z nich. Ja do domu wróciłem Krystian nie. Ma piekny grób i co z tego. Niestety nikt nie pomyślał aby zrobic taka strone ale po polsku. Przykre.
 
 
SIVSON 
6
ŻANDARM



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 1526
Skąd: ŻANDARMERIA WOJSKOWA
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

Światełko dla polegałych [*] ... łza w oku się kręci czytając / przegladając tą stronę :(

:modli:
_________________
"Nie ma dobrej armii bez policji wojskowej" - Napoleon Bonaparte- www.zw.wp.mil.pl www.oszw.sztab.org www.zw.sztab.org www.pl.wikipedia.org/wiki...rmeria_Wojskowa <ŻW><MP><SZKARŁAT GÓRĄ>
 
 
pseudonim RUDY
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lut, 2007   

Smutna sprawa, sam jutro biorę udział w uroczystości ku czci poległego żołnierza.
 
 
soldat 
3


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 128
Skąd: Polska zachodnia
Wysłany: Sro 14 Lut, 2007   

Powinien być czysto polski odpowiednik tej strony;
angielski znam średnio - opisy robią wrażenie.
Niech nie pojawiają się tam nowe zdjęcia - wystarczy;
[ * ]
 
 
pseudonim RUDY
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Lut, 2007   

masz rację soldad też otworzyłem tą stronę i rozwaliło mnie to że wersja jest tylko made in usa. zasiało to niewielki niesmak i przede wszystkim jako rażące nie dociągnięcie.
 
 
KRONQ
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Lis, 2007   

Na stronie MON-u stworzona niedawno stronka poświęcona pamięcie wszystkim poległym naszym kolega na misjach zagranicznych.Moim zdaniem zrobiona dość ciekawie. :salut: http://www.pamiecipoleglych.mon.gov.pl/
 
 
mi-24 
1


Dołączyła: 18 Sty 2008
Posty: 35
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Pon 21 Sty, 2008   

popłakałam się jak otworzyłam tą stronkę z MON szczególnie jak zobaczyłam Pawła Jelonka to był kolega mojego męża razem uczyli się w Dęblinie :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group