Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile za misję ?
Opublikował Wiadomość
kuba33 
4


Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 236
Skąd: polska
Wysłany: Czw 22 Maj, 2008   ile za afganistan

Panowie może ktoś fachowo rozpisać jak to sie liczy bo z tych mnożników nie bardzo się mogę połapać. zróbcie na przykładzie etatu np. st.kpr. według nowych stawek z 2008 roku. o ile to nie stanowi problemu . pozdrowionka kuba
_________________
Jeśli nie możesz czegoś zostawić na zawsze w 5 minut nie zaczynaj ze mną!!!!
 
 
Maciek0502 
1
nikogo i nigdzie....


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: Koniec Świata
Wysłany: Sro 28 Maj, 2008   

witam...
rozmawiałem z paroma chłopakami którzy byli w Afganie na II zmianie.
w stopniu st. szer. za miesiąc gołej pensji + patrole + coś tam jeszcze wychodziło około 9.500 PLN na głowe... i do tego pensja polska... czyli by wychodziło około 10.000 PLN za miesiąc (po odliczeniu podatku). czy ktoś potwierdzi??

PZDR dla wszystkich misjonarzy!!
 
 
dyrekcja2
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Maj, 2008   

Jeśli mogę się wtrącić, to jeśli mnie pamięć nie myli i oczy to w 15 BZ w sztabie jest wywieszona nowa (od 01.01.08) siatka płać na misjach. W zależności od rejonu, dodatków, rozminowania itp. np kapral Liban min. prawie 7 tyś. pln. Pozdrawiam.
 
 
Michal997 
1


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 27
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

Należności zagraniczne żołnierzy w PKW są tutaj:
http://photos102.nasza-kl.../0250695763.jpg

Pozdrawiam
 
 
strzelbinek 
1



Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 49
Skąd: SP
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

witam,panowie mam pytanie....chciałbym sie dowiedzieć ile za misje np.Afgan.nalezy sie kapralowi.....?z góry dziękuje i pozdrawiam :gent:
 
 
MarconiKub 
4
Marek



Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 250
Skąd: Polish Air Force :)
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

Kolego strzelbinek - wrzuć sobie linka, który uprzejmie podał Michał Policja. I już

bedziesz coś więcej wiedział... Najpierw przemyśl czy aby na pewno chcesz tam

jechać? Pozdrawiam.
 
 
Michal997 
1


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 27
Wysłany: Pon 30 Cze, 2008   Uposazenia

Cos stary link nie dziala.
Aktualna tabela jest tutaj:
http://www.koty.lm.pl/wyplata.JPG


Pozdrawiam
 
 
awuc 
2


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 70
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 30 Cze, 2008   

Widziałem listę z nieco większymi stawkami ppor maks mógł "wyciągnąć" 12700 pln i z informacji wynikało, że nie liczą do tego uposażenia zasadniczego. Komu ufać, komu wierzy,c ;) . Kiedy nastaną takie czasy, że żołnierz jak każdy obywatel demokratycznego kraju będzie miał prawo do rzetelnej informacji :) Pozdro
 
 
 
strzelbinek 
1



Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 49
Skąd: SP
Wysłany: Sro 02 Lip, 2008   

Wiem,że trzeba sie dobrze zastanowić przed wyjazdem,ale sytuacja którą mam chyba mnie do tego zmusza ze względu na to że chce wkońcu kupić jakieś "em"bez brania kredytu oczywiście...
_________________

 
 
bonifacjo 
1


Wiek: 52
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 8
Skąd: Wląd
Wysłany: Sro 02 Lip, 2008   

Bez brania kredytu:) to chyba chcesz tam dłuższy czas posiedzieć - zazdroszczę determinacji. Pamiętaj, że kaska z misji tylko wydaje się łatwą.
 
 
MarconiKub 
4
Marek



Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 250
Skąd: Polish Air Force :)
Wysłany: Sro 02 Lip, 2008   

Witam!

Wielkie brawa dla kolegi bonifacjo:)!!!

Bardzo mądrze! Ludzie !!! kto był to wie; a jeszcze jak masz sporo dzieciątek i żonka nie pacuje to chatka niemożliwa; kaska z misji jest na początku "zużywana" na spłatę kredytów lub (tak jak ja) na oddawanie długów rodzinie i znajomym... Ja bylem na trzech i jeżdżę starym 12 letnim golfem; mój kolega był także 3 razy i po drugiej misji kupił skodę 105L a po trzeciej 8 letnią astrę. To nie tak jak wielu myśli; Musiałbyś nie palić, nie wypić ani grama piwa ani wódki (a to na każdej misji prawie niemożliwe), nie kupować sobie kosmetyków i prezentów (złota) dla żony, dzieci i rodziny itd.itp. Wszystkim, którzy nie byli a chcą lub właśnie jadą życzę zdrowia, spokoju, dobrych (ludzkich czytaj mądrych) przełożonych, żołnierskiego szczęścia i spokoju:)!!! Pozdrawiam. Marek.
 
 
strzelbinek 
1



Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 49
Skąd: SP
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

Moje uszanowanie dla obecnych tu forumowiczów :gent: po przeczytaniu waszych postów widze,że niejest tak kolorowo jak sie to mi wydawało niepowiem,ale długo w tej jakże świetnej firmie to ja nie pracuje wiec to pewnie dlatego.....i jeszcze zapewne nieraz mnie coś zaskoczy.Pozdrawiam wszystkich :bye:
_________________

 
 
fibolor 
3
zainteresowany


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 28 Wrz 2006
Posty: 138
Skąd: wojska lądowe
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

Maciek0502 gołej pensji st .szer ma 6900zł chyba z małym kawałkiem sam nie wiem do końca ile, plus 44zł dziennie za każde wyjście poza baze liczy się tylko jedno wyjście więc jak tego samego dnia wyjdziesz pare razy to tylko 44 zyka i plus 88zł za warte,pierwsze wyjście jest dodatek 220zł po czterech kolejne 220zł a posiedmiu jest maks 660zł plus jak wcześniej napisałem 44zł za dzień.Jeżeli wychodziłeś każdego dnia poza baze to możesz maksymalnie dorobić prawie 2000zł.Każdy przelot śmigłowcem ale raz w miesiącu plus 220 i to wszystko pozdrawiam następną zmianę czekamy z niecierpliwością.
 
 
Maciek0502 
1
nikogo i nigdzie....


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: Koniec Świata
Wysłany: Pią 11 Lip, 2008   

oooooo. i to było wyliczenie.
takiego właśnie potrzebowałem.
FIBOLOR, dzięki bardzo!!
 
 
looker 
7
żołnierz naprawdę uniwersalny...



Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 15 Lis 2004
Posty: 2677
Skąd: WL
Wysłany: Sob 12 Lip, 2008   

fibolor, aż 6900zł gołej pensji dla st. szeregowego ? IMO - nie jest to aż tak mało. Doliczając uposażenie w kraju to jakaś motywacja do wyjazdu to jednak jest...
Wiadomo - zawsze można chcieć więcej ale to już zupełnie inna sprawa...
_________________
"Wojna uczy najwięcej kiedy coś idzie nie tak"
Jocko Willink
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group