Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
dodatek za PPW
Opublikował Wiadomość
Scyz 
3



Wiek: 25
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 117
Skąd: Z PRL-u
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006   dodatek za PPW

Witam, mam problem z uzyskaniem zwrotu dodatku za wykonywanie dodatkowych obowiązków(kierownik PPW).w 2004 zostałem pozbawiony dodatku, częśc z kierowników uzyskała go ponownie z różnym terminem (równi i równiejsi). Do marca 2005 w dalszym ciągu pełniłem te obowiązki, mając zapewnienie że dostanę, parę dni temu uzyskałem informację żebym się nie starał bo i tak nie odstanę. Forma tej odpowiedzi od osoby funkcyjnej (spróbuj napisać wniosek to zobaczysz?!).
Pytanie- czy mam podstawę o zwrot należności :?:
 
 
 
Deron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   

Cytat:
Czynnościami powierzonymi, wykraczającymi poza zwykłe obowiązki służbowe, za które przysługuje dodatkowe wynagrodzenie są:

Czytaj Rozporządzenie o dodatkach.

9. Wykonywanie innych niż wyżej wymienione czynności o charakterze stałym związanych z zabezpieczeniem funkcjonowania jednostki, jeśli wykonywanie tych czynności wynika z realizacji postanowień innych przepisów, w których nie określono prawa do wynagrodzenia.



Powierzenie czynności za dodatkowym wynagrodzeniem może być dokonywane w przypadku, gdy wykonywanie innych niż wymienione punktach 1-8 czynności, nie zostało ujęte w żadnym z opisów stanowisk służbowych występujących w etacie jednostki.

Pełnienie dodatkowych, powierzonych przez dowódcę obowiązków, nie zawsze musi być dodatkowo wynagradzane. I nie zawsze zależy to tylko od dobrej woli, ale od środków finansowych, które są w dyspozycji dowódcy.
Może on także w przypadku niewykonywania zadań uzasadniających wypłacenie dodatku zawiesić, obniżyć albo wstrzymać jego wypłacanie i musi nastąpić w formie decyzji.

ps.
Na Twoim miejscu napisałbym wniosek (zażalenie) do D-cy.


Pozdro




.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group