Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dowidzenia
Opublikował Wiadomość
marmar
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Sty, 2005   Dowidzenia

Szanowni koledzy,przyszedł czas na zdięcie munduru, nie jest to dla mnie zaskoczeniem, ale oczekiwaną koniecznością. Mając możliwość wypowiedzi, chciałem pożegnać wszystkich moich kolegów, z którymi kiedyś spotkałem się na swojej drodze służbowej. Serdeczne podziękowania i pozdrowienia chciałem przekazać wszystkim byłym żołnierzą 4 BSap z Gorzowa Wlkp oraz Sztabu 15 DZ z Olsztyna oraz pozdrowić "mój" 14pappanc z Suwałk. Specjalene pozdrowienia dla kolegów z mojego rocznika WSOWInż (46kpchor). Nie zapominam też o moich kolegach z CIMC z różnych jednostek, z którymi małem przyjemność pracować, jednak najserdeczniej chciałem pożegnać wszytkich saperów, bo z tym fachem będę czuł się związany zawsze.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Sty, 2005   Re: Dowidzenia

Stopy wody pod kilem w cywilu Ci życzę :)
Niebawem i ja dołączę do emeryckiej braci :mrgreen:


:gent:
 
 
Dejmoss
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Sty, 2005   

marmar !

Drogi przyjacielu.
Dobrze byłoby abyś użył stwierdzenia "podziękować", a nie "pożegnać" To prawda, że żołnierz w swoim czasie musi zdjąć mundur i założyć ubranie cywilne. To tylko zmiana zewnętrzna. Natomiast jeśli byłeś żolnierzem z wyboru ( a byłeś napewno) to będziesz się nim czuł do końca. Dziękując za wspólną słuzbę, żołnierz jako doświadczony senior idzie na zasłuzony odpoczynek. Tak więc życzę Ci zdrowia, radości i miłego odpoczynku na zasłużonej emeryturce. :piwo:

Oczywiście z forum nie żegnasz się !
 
 
marmar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Sty, 2005   

podziękować jest bardziej na miejscu niż pożegnać, DZIĘKUJĘ :gent: na forum będę :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group