Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wyjazd na iv zmiane
Opublikował Wiadomość
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Czw 25 Lis, 2004   

Powiem krótko - TO NIE NASZA WOJNA :!:
Zostaliśmy w tę wojnę wmanewrowani przez polityków bez naszej zgody i wiedzy więc niech na tę wojnę jadą ci co nas wmanewrowali.
Jeżeli bronilibyśmy własnego kraju , czy nawet naszych interesów jako państwa i narodu , to pierwszy piętnowałbym dekowników
i kombinatorów.
Jednak w zaistniałej sytuacji uważam , że powinni tam jechać sami ochotnicy i ich sumieniom pozostawiam moralne aspekty takiej decyzji. :mlotek:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
Gość

Wysłany: Pon 03 Sty, 2005   

a od kiedy to zolnierz daje zgode na wojne???

na ochotnika to sie mozesz zglosic do wojska, ale jak juz w armii jestes, to dzialas wedlug rozkazu.

armia broni nie tylko granic polski, ale tez i interesow polski lub angazuje sie w misje, jezeli uwarza ze jest to w interesie polski.
i jak rzad uwarza ze mamy w iraku jakies interesy to wydaje odpowiedni rozkaz.
jak ci sie niepodoba to wybrales nieodpowiedni zawod i powinienes byc politykiem a nie zolnierzem. wted to sobie mozesz polemizowac na ten temat i glosowac za lub przeciw.

konsekwencje po odmowie wyjazdu na misje to rzecz normalna. takie sa realia. (nie tylko w wojsku) ale nie jest to szantarz. gdyby tak bylo, bylo by niezgaodnie z prawem i bys mogl zaskarzyc MON.

armia jest do dyspozycji rzadu. jak rzad zarzadzi, tak ma zrobic.
jak sie niepodoba, to prosze brac odpowiednia korrekte przy nastepnych wyborach.
 
 
bwp
Gość
Wysłany: Pią 21 Sty, 2005   

TAK APROPOS ZMUSZANIA DO WYJAZDÓW DO IRAKU
TO MY WSZYSCY WYJEŻDŻAMY NA "OCHOTNIKA" ( CZY KOMUŚ WYDANO ROZKAZ NA PIŚMIE ? ) CELOWO NAPIAŁEM "" BO TO TAKI DOBROWOLNY PRZYMUS SWOJĄ DROGĄ TO WYMAGA SIĘ OD NAS ODWAGI TAM W CIEPŁYCH KRAJACH A NASZYM PRZEŁOŻONYM BRAK ODWAGI ABY WYDAĆ ROZKAZ DO WYJAZDU
 
 
wieczny nadterminowy
Gość
Wysłany: Sob 05 Lut, 2005   

Teraz jestem w iraku za bardzo nikt mnie nie zmuszał w.... mnie tylko to że obiecują kontrakty a mają nas w d... i jestem ciekaw gdzie nadt. pracują 8 h bo jak mi karzą to z... od rana do świtu, a gdy pytałem się o jakieś wolne za służbę w sobotę lub niedziele, to pytają sie od kiedy żoł. zsw. ma wolne za służby. A irak bez nadterminowych , chyba było by ciężko im nieuważacie ? Zresztą w polsce moja kompania bez podoficerów nadterminowych wogóle by nie istniała . Następna wiadomość zabrali trzynastki , złodzieje . . więc koledzy ten pomysł z l-4 to dobra sprawa tylko to nam chyba zostaje.I niech mi żaden cywil albo żołnierz zaw. nie pisze abym poszedł do cywila bo ja urodzony jestem do tego , aby być żołnierzem , może tylko nie z takimi debilami jacy w większości służą w naszej pożal sie boże armi.
Pozdrawiam narazie .

a to :x dla większości mądrych inaczej żołnierzy wyższego szczebla .

PS.tylko tak porządnie !!!!!! i nauczcie się regulaminu , potem wymagajcie niektóre barany .!!!!!

[u][i]Ocenzurowałem troszeczkę ten post. Rekin[/i][/u]
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Lut, 2005   

Hadko Twój post czytać. Same wyzwiska, najeżdżanie na innych. Popracuj też trochę nad ortografią :zly4:
10 lutego skończy się wreszcie na Forum chamstwo, wulgaryzmy i brak kindersztuby
:viktoria:
 
 
skipy 
5
emeryt



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 446
Skąd: Dworce Chaosu
Wysłany: Sob 05 Lut, 2005   

wieczny nadterminowy napisał/a:
Teraz jestem w iraku za bardzo nikt mnie nie zmuszał wk.... mnie tylko to że obiecują kontrakty a mają nas w d... i jestem ciekaw gdzie nadt. pracują 8 h bo jak mi karzą to zap... od rana do świtu, a gdy pytałem się o jakieś wolne za służbę w sobotę lub niedziele, to pytają sie od kiedy żoł. zsw. ma wolne za służby. A irak bez nadterminowych , chyba było by ciężko im nieuważacie ? Zresztą w polsce moja kompania bez podoficerów nadterminowych wogóle by nie istniała . Następna zaj ..... wiadomość zabrali trzynastki , złodzieje . ru.... nas jak chcą . więc koledzy ten pomysł z l-4 to dobra sprawa tylko to nam chyba zostaje.I niech mi żaden cywil albo żołnierz zaw. nie pisze abym poszedł do cywila bo ja urodzony jestem do tego , aby być żołnierzem , może tylko nie z takimi debilami jacy w większości służą w naszej pożal sie boże armi.
Pozdrawiam narazie .
PS.tylko tak porządnie !!!!!! i nauczcie się regulaminu , potem wymagajcie niektóre barany .!!!!!




Wszystko cacy drogi kolego ba nawet rozumiem Twoje rozgoryczenie i zal spowodowany przez wyzszych przelozonych. Tylko po co te wulgaryzmy i uogolnianie, nie mozna wsadzic wszystkich do jednego worka i kopac. Jestem podoficerem zawodowym z 16 letnim stazem i nie marudze ze trzymam podoficera na kompanii albo ze w iraq musialem sprzatac itp. Wiecej godnosci a mniej marudzenia i uszy do gory. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group