Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa wzajemnego wparcia
Opublikował Wiadomość
elka 
7



Pomogła: 7 razy
Wiek: 63
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 2017
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 12 Lip, 2007   

Jola1 napisała
Cytat:
.."Liga' na forum mnie wzmacnia"

Skoro nie możemy liczyć na żadną profesjonalną pomoc ,to musimy same sobie pomagać, ot,żeby pogadać chociażby o przysłowiowej d........Maryni.Podświadomie jednak szukamy partnerki do rozmowy takiej, która rozumie, czemu jesteśmy rozkojarzone, zamyślone, dlaczego teraz chcemy rozmawiać o zupełnie innych sprawach niż kiedyś.W sumie twarde z nas kobietki, dajemy sobie ze wszystkim radę, praca, dom, kto ma to obowiazki wobec dzieci.Tylko te wieczorne godziny, takie ciche i samotne....
_________________
więcej słuchać a mniej mówić---moja mądrość życiowa a i tak myślę,że gaduła ze mnie.
 
 
 
wojskowa 
1


Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 40
Skąd: gdzieś z Polski
Wysłany: Nie 12 Sie, 2007   

Jeszcze tyle samotnych wieczorów przed nami, ale pamietajmy że nasi mężowie również za nami bardzo tęsknią. My mamy tutaj dzieci, rodzinę, przyjaciół zawsze możemy na nich liczyć. Cieszę się bardzo że jest tutaj taka grupa wsparcia. Mam nadzieje że oni tam również mogą liczyć na jakąś grupe wsparcia, bo wydaje mi się że oni to przeżywają tam bardziej niż my tutaj. Ale musimy być twarde dla siebie i dla dzieci. Pozdrawiam wszystkie żony misjonarzy :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group