Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Raport o służbie kobiet w SZ RP za 2006 rok
Opublikował Wiadomość
neo11
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

agnieszka napisał/a:
to raczej panowie jak widzę maja niektórzy problem, że jest w nim pleć odmienna.


Pragnę zauważyć że dyskutowałaś ze mną a nie z Panami

agnieszka napisał/a:
wiesz ile rzeczy nam sie należy, ale ich nie mamy i nawet się o nie - nie domagamy :?:


przeczytałam a potem przeczytała to

agnieszka napisał/a:
czytaj wyżej ja nie narzekam


Może jednak się zdecydujesz.
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

Noe11 bijesz piane. Nie domagam się, nie narzekam, a Ty coś sie tak czepiła - ktos Ci za to płaci czy tez może jakaś kobieca gierka :?:
Wiem, że jesteś kobietą i tylko jednego nie rozumie, że nie widząc jak wygląda nasza praca, masz tyle do powiedzenia, chyba, że ktoś Ci niezłe bajki naopowiadał :?: A na to co piszą na forum o kobietach też trzeba brać poprawkę i nie wrzucać do jednego wora tych które uczciwie pracują z resztą.
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
Ostatnio zmieniony przez agnieszka Nie 27 Sty, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
neo11
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

agnieszka napisał/a:
ktos Ci za to płaci czy tez może jakaś kobieca gierka :?:


Taaak . Wszyscy Twoi wrogowie ;)

agnieszka napisał/a:
e nie widząc jak wygląda nasza praca, masz tyle do powiedzenia,


Słowa o Twojej pracy nie powiedziałam. Czytaj uważnie.
 
 
Izi 
4



Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 205
Skąd: z sejfu...
Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

agnieszka napisał/a:
pijesz piane

Agnieszko skoro jesteś tyle w wojsku to powinnaś wiedzieć, że my mówimy bijesz pianę ...
Co do reszty, ja jako żołnierz tej samej płci mam do Ciebie prośbę...nie kompromituj nas...
_________________
'Sapere aude'
/'Miej odwagę być mądrym'/
 
 
thikim 
Guru


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 13020
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

Kobiety potrafią wiele, ale nie gdy się im folguje. Przykładowo w październiku startowałem w Harpaganie(rajd pieszy 100 km w 24 h) i szedłem z pewną grupą gdzie była kobieta, już nie taka znowu młoda :D . Bała się że nie przejdzie, a jak co do czego doszło to przeszła i była 20 na 500 osób. Hmm, ja byłem 200 :D :efendi2:
Problem polega na tym że każdy boi się wprowadzenia jednakowych wymagań dla mężczyzn i kobiet. A te wymagania nie są znowu takie kosmiczne dla mężczyzn znowu, wiele kobiet by im podołało, i lepszej sylwetki by nabrały. Powiedzmy sobie szczerze jeśli chodzi o normy z WF, są tak niskie że żeby zaliczyć nie trzeba wogóle trenować. Problem to może mieć ktoś z uzyskaniem 5.
:gent:
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

Izi napisał/a:
agnieszka napisał/a:
pijesz piane

Agnieszko skoro jesteś tyle w wojsku to powinnaś wiedzieć, że my mówimy bijesz pianę ...
Co do reszty, ja jako żołnierz tej samej płci mam do Ciebie prośbę...nie kompromituj nas...


Mała literówka ;)


Nie kompromituj hmmmm :?: Żeby wszystkie tylko tak kompromitowały :D to nie było by problemu
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
neo11
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

No wiesz wolałabym żeby wszystkie nie kompromitowały się tak jak Ty. Bo jak czytam co piszesz to zaczyna mi być wstyd że jestem kobietą
 
 
sosen 
6


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 1331
Skąd: Dzika102
Wysłany: Pon 28 Sty, 2008   

Neo11, to może ja tak standardowe pytanie zadam.... może spotkacie się w basenie z kisielem (zasadniczo wolę kisiel o d błota) ;)
 
 
neo11
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Sty, 2008   

sosen,

Jeśli mam wybierać to wole taplać się w kisielu ;) i do standardowej odpowiedzi brakuje - "a ja chętnie popatrzę"
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Sty, 2008   


Pogadali a teraz, tradycyjnie, :brzeg:




 
 
gnom49 
1
bylem i sie zwolnilem


Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 35
Skąd: zagranica
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

A tak powaznie to jaki jest powod,ze kobiety ida do wojska?
 
 
Wojenka 
5


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: z Dusznik-Zdroju
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Myślę, że czują się na tyle silnie, że sprostają wymaganiom i ta praca da im satysfakcję, że mają taki potencjał, który gdzie indziej się zmarnuje, niektóre nie lubią stukać w klawiaturę i nosić szefowi kawusię.
_________________
Siekiery macie, by jaśnieć w przepychu,
Myśli swe wznieście ku górze jak drzewa.
(Rigweda, hymn 88)
 
 
 
neo11
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Cytat:
A tak powaznie to jaki jest powod,ze kobiety ida do wojska?


Pewnie tak sam jak u mężczyzn. Chcą być żołnierzami.
 
 
Ajda 
1


Wiek: 42
Dołączyła: 31 Lip 2007
Posty: 13
Skąd: Radom
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

gnom49 napisał/a:
A tak powaznie to jaki jest powod,ze kobiety ida do wojska?


To tak jakby pytać dlaczego chcą zostać nauczycielkami czy prawnikami :) Jeśli o mnie chodzi to po prostu mnie to "kręci". Lubię sobie podłubać przy śmigłowcach i tyle, tak samo jak ktoś może lubić przekładać papierki. I niestety muszę rozczarować tych, którzy sądzą że idziemy do woja dla ślicznych mundurów, fantastycznej orkiestry dętej lub żeby znaleźć męża - nie macie racji. Przynajmniej jeśli się tyczy tych mniej więcej 30 kobiet w mundurach które znam.
 
 
balikus 
3



Wiek: 48
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 103
Skąd: Trochę tu trochę tam
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

Nie chcę żeby to zabrzmiało jak lizustwo (jestem od tego daleki), ale od ponad roku mam przyjemność służyć z kobietą w jednym kluczu. Jeśli chodzi o ten konkretny przypadek, to muszę przyznać, że ma kobieta przysłowiowe "jaja". Nigdy nie pozwala sobie na żadną taryfę ulgową, a kiedy pierwszy raz skoczyła ze spadochronem to już pełen szacun. Dzięki niej zmieniłem trochę zdanie na temat kobiet w wojsku, wcześniej mój stosunek do tej sprawy był bardzo negatywny. Pozdrawiam :gent:
_________________
Mądry ustępuje głupiemu. Smutna to prawda, toruje ona głupocie drogę.... Marie von Ebner - Eschenbach
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group