Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Marynarka wojenna w mafii
Opublikował Wiadomość
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2005   Marynarka wojenna w mafii


RadioZet

Politycy, służby specjalne, marynarka wojenna i władze polskich rafinerii - co ich wiąże? Mafia paliwowa. Radio ZET dotarło do najnowszych zeznań byłych baronów paliwowych z konsorcjum Victoria.

Z zeznań wynika, ze osoby działające w mafii paliwowej współpracowały z politykami lewicy i Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego a interesy robiły m.in. z Marynarką wojenną.

Relacja Mariusza Gierszewskiego, reportera Radia ZET

Z zeznań Adama Ch., innego z baronów paliwowych konsorcjum Victoria wynika też, że Krzysztof Janik i Józef Oleksy z SLD zapewniali parasol polityczny szefom rafinerii, którzy handlowali z mafią. Adam Ch. przyznał także w prokuraturze że osobiście współpracował z wiceszefem ABW Pawłem Pruszyńskim. (mn)


W jakim RZS służę :?: :zly4:
 
 
Rasyesion 
4
st. mat pchor. w rezerwie



Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 200
Skąd: Gniew
Wysłany: Pią 25 Mar, 2005   

no to gruuuuubo... kolejny raz doświadczamy tego, że w naszym pieknym kraju nad Wisłą wszystko jest możliwe...niestety :(
_________________
...chciałbym aby moi dowódcy mówili "za mną" a nie "na przód"... Ja chcę być taki...
 
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Pią 25 Mar, 2005   

Już dawno temu przestałem się dziwić :!: :hmmm:



Pozdrawiam :gent:
_________________

 
 
grossiwy
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2005   

Ok - powiedzmy - kto nie robi interesów z MW - będzie krócej.
Przecież MW - gdzieś musi dokonywać zakupów.
A to, że w kraju afera goni aferę to tylko młyn na wodę dla kolejjjjjjjjjjjjjnych komisji ds. .......
A co może MW ma sobie paliwko z 1 tłoczenia rzepaku pozyskiwać? :szczena:
Nie dajmy się zwariować - każdy widzi wszędzie aferę.

PZDR
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2005   

Grossiwy , każdy rodzaj SZ dokonuje zakupów. Chodzi tylko o to, by było uczciwie.
A jakoś ostatnio różnie z tym bywało. Po cóż jest nam ,,łańcuszek ludzi dobrej woli" :?: :zly4:
 
 
Uwe
4


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 202
Wysłany: Sob 26 Mar, 2005   

Wydaje mi się Prawie emerycie, że wyciągasz zbyt pochopne wnioski na podstawie wypowiedzi jakiegoś dziennikarza.

Poza tym "z kimś współpracować" (tak przynajmniej zacytowałeś Gierszewskiego) nie musi od razu oznaczać "przekrętów" lub jak Ty to ująłeś "Chodzi tylko o to, by było uczciwie".

Uważam, tak jak grossiwy, że jest za wcześnie na ferowanie jakichkolwiek wyroków. Zresztą obecnie wszędzie "węszy" się afery. A dziennikarze bezkarnie korzystają z każdej okazji aby zaistnieć w mediach.

Fakt, iż w Mar Woju mieliśmy już kilka afer ale "nie dajmy się zwariować".
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Mar, 2005   

Z całym szacunkiem, nie miejsce to by o aferach pisać, ale kmdr T.K, admirał P. O tych ludziach pisała prasa, a nie powiesz, że pisali nieprawdę. Nie jestem Sądem, nie moją rzeczą jest osądzać ludzi, wiem, że tam gdzie są pieniądze, tam istnieje możliwość przekrętów. Jeszcze raz powiadam: chcę, by było uczciwie , nie niejasno.
PS. Po co dwa razy ten sam post ,,zasadziłeś" :?:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group