Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moda na karanie - wyjaśnienie
Opublikował Wiadomość
zawisza
Gość
Wysłany: Pon 28 Mar, 2005   

Szczerze mówiąc nie przepadam za WSIokami, ale cenię za odwagę i szczere wyznanie :)
Więcej pytań nie mam... bo zgrozą powiało :)
 
 
zwierzak220
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Mar, 2005   

To co moze mam dac scrina ? Wes mnie nie rozsmieszaj...
Zastanow sie jakich dowodow zadasz, bo nawet zrzut z ekranu da sie podwazyc...
A ze sa proby werbowania itp to doswiadczylem np: na sobie...
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Mar, 2005   

Zwierzak , mnie jakoś nikt nie chce zwerbować :cry:

Zawisza, zgrozą powiało. Wiesz co, ja sam się siebie boję jak w lustro spojrzę :lanie:
 
 
PolishSoldier
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Mar, 2005   

zwierzak220 napisał/a:

A jeśli Ty się godzisz na to co się dzieje w tej JW to tylko Twoja prywatna sprawa...

Co takiego dzieje się "w tej JW", co nie dzieje się w innych jednostkach?

Cytat:
Nigdy nie poruszyłem spraw takich na które by nie było dowodów, lecz nie moge przedstawiać tu nazwisk i dokumentów bo przy okazji oberwali by inni ludzie którzy są tylko marionetkkami tych co się bawią.

To po co wogóle cokolwiek piszesz? Gdybyś nie chciał szkodzić "marionetkom" - nigdy nie rozpocząłbyś tego tematu.

Szkoda, że tak rzadko zaszczycasz nas Swoją osobą. Zobaczyłbyś, że wizerunek NASZEJ JW, jaki tkwi w Twojej pamięci - jest zgoła odmienny.

Jeśli przyjmiesz radę młodszego - skup się na obowiązkach służbowych, na pogłębianiu wiedzy specjalistycznej, nadrabianiu zaległości...........

Nie będę już brał udziału w tej dyskusji. Jesteś dorosły, wiesz co robisz. Tylko pamiętaj, brnąc dalej, w pewnym momencie dotrzesz do rozstaju dróg. I tu dylemat: schylić głowę i prosić o wybaczenie, czy szukać dowodów i wstąpić na drogę sądową? Którąkolwiek wybierzesz drogę - "kariera" pójdzie się ...........

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :gent:
 
 
Ozzy 
7


Pomógł: 12 razy
Wiek: 61
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 2564
Skąd: zach-pom
Wysłany: Wto 29 Mar, 2005   

Zwierzaku, tak sobie myślę że może masz i rację. Bo że przekręty są w naszej kochanej armii nader popularne tajemnicą chyba nie jest. Jednak jak słusznie zaznaczył Emeryt nie przedstawiając dowodów ustawiasz się na pozycji podobnej do tej, którą zajmował magik witający talibów w Klewkach. Wiesz, wolność słowa to piękna rzecz, trzeba jednak umieć z niej (z posiadanej wiedzy również) korzystać. Pozdrówka ...
_________________
Cieszmy się, nad Siłami Zbrojnymi wstał kolejny dzień czasu "P"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group