Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Serbskie zdobycze wojenne
Opublikował Wiadomość
Kusch 
4



Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 194
Skąd: ...
Wysłany: Pon 17 Sty, 2005   Serbskie zdobycze wojenne

Serbskie zdobycze wojenne:
http://www.aeronautics.ru...es-review01.htm

Gdyby mieli Loare kolekcja pewnie byłaby wieksza.

Fajnie zrobili czolg z Yugo :lol:

Oraz:

Serbscy modelarze,czyli zrób sobie miga w szopie:
http://dragan.freeservers.com/agresija/m18.htm
 
 
Czekista
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sty, 2005   

HeHe.Fajne Migi .Wychodzi na to, że całą super technologie można zrobić w ciula montując Miga ze sklejki i czołg z Yugo :D . Ciekawe ile kasy Jankesi musieli natracić waląc bombami i rakietami wartymi miliony dolarów w Yugo-czołgi warte kilkadziesiąt dolarów :)
Ostatnio zmieniony przez Czekista Sro 19 Sty, 2005, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Revenant
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sty, 2005   

Gdzieś czytałem, że Jankesi podczas nalotów na Jugosławię bobardowali z zaangazowaniem godniejszym lepszej sprawy płachty czarnej folii rozłożonej na polach, która 'symulowała' bodajże pasy startowe...
Biorąc pod uwagę jakie wyniki osiągnęli Serbowie za pomocą zestawów Osa i Kub, to aż strach pomyśleć, co by działo się, gdyby dysponowali zestawami Tor i Buk. :szok2:
 
 
AKMS 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 793
Skąd: Vodka Ville
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2005   

W pełni się zgadzam, taka rakieta jest trochę droższa od Miga ze skleiki. Szkoda tylko że nie widziałem żadnego czołga z yugo.
 
 
REMOV 
9


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Lis 2004
Posty: 5214
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2005   

AKMS napisał/a:
W pełni się zgadzam, taka rakieta jest trochę droższa od Miga ze skleiki. Szkoda tylko że nie widziałem żadnego czołga z yugo.
To może zamiast pisać dziesiątki krótkich i raczej mało sensownych uwag, wejdziesz na wybraną stronę i sobie go zobaczysz? To jest dużo prostsze.
 
 
dekoder
4


Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 161
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2005   

Dziwi mnie ze przyjmujecie za pewnik twierdzenia zawarte w tym artykule. Jakiez to dowody zostaly przedstawione na poparcie twierdzen o dziesiatkach zestrzelonych samolotow i setkach a anwet tysiacach zestrzelonych pociskow cruise? Ja doszukalem sie tylko wypowiedzi serbskich generalow i zdjec wyrzutni na ktorych wymalowana sylwetki ponoc zestrzelonych samolotow. Przeciez to zadne przekonujace dowody. A juz twierdzenie o zestrzeleniu B2 i atakach powietrznych na bazy NATO... Mozna by pomyslec ze Serbowie byli o krok od zwyciestwa, tylko dlaczego w koncu spasowali jak im tak dobrze szlo? Wojna w Kosowie zakonczyla sie juz dobre kilka lat temu a dalej pokazuja tylko zdjecia wrakow tych paru samolotow,ktorych strate oficjalnie przyznano.
 
 
Daily
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Kwi, 2005   

Ten artykuł brzmi jakby napisali go jeszcze goryle od Milosevica. Informacja nieoficjalne pochadzaca ze zrodel Jugoslowianskich (sic!) podawala, że NATO utraciło 61 samolotów! Zestrzelenie B2 i nalot na baze w Albanii przy pomocy Galebów brzmi jak ogłaszanie sukcesów armi niemieckeij pod Stalingradem. Podpieranie się swiadkami "naocznymi" którzy widzieli spadajacy duzy samolot i uznanie tego faktu za zestrzelenie B-52 tez swiadczy o paranoi autora :x . Pamietam, że jeden z serbskich Migów-29 wystartował nawet ale skończył tak:



...zestrzelony nad Bosnia przez CAP F-15. Jakoś poddzwiekowych Galebów sobie tam nie wyobrażam.
 
 
KOMANDOS
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Kwi, 2005   

Mam identyczne impresje.
Brzmi to jak propagandowa sieczka kompletnie bez sensu.
"Naoczni" świadkowie, zestrzelenie B 2 Igłą i zdjęcie podwieszanego zbiornika opd Tornado (zapewnie rutynowo odrzuconego przed wejściem do akcji) jako dowód na zestrzelenie niemieckiej maszyny + info o co NAJMNIEJ KILKU zestrzelonych HARIERRACH .....

Jak dla mnie 99% banialuk .....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group