Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
WSOIW 89-93
Opublikował Wiadomość
tommtv
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lut, 2005   WSOIW 89-93

Czy ktos z 49 kpchor odwiedza forum??
czekam na info.
pozdrawiam :
:czytam:

:tv:
 
 
Dziadek-11
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Mar, 2005   WSOIW 89-93

:viktoria: Dziennie zaczynam od forum by sie dowiedziec co slychac w tym wojskowym grajdolku - Dziadek
 
 
Cichacz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Kwi, 2005   

Cześć Tomasz
Cichacz emeryt sie odzywa :)
Wielkie pozdro jakby co to mam namiary na Alberta, Esztona, Koska itp
 
 
Tutuspi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Wrz, 2005   Pozdro z Marynarki

:mrgreen: pozdrowienia z MW .... wprawdzie ja z 50, ale mam kontakt z Darkiem Magn... i Darkiem Wich... mogę dać namiary.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Wrz, 2005   



Chciałbym przypomnieć, że

Wiadomości skierowane do jednego użytkownika są kasowane. Proszę na prv. Forum to nie czat


REGULAMIN FORUM
I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

4. Wszelkie problemy prywatne rozwiązujemy przy użyciu PW (prywatna wiadomość) lub e-mail
 
 
tokmada
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2006   

Pozdrawiam wszystkich z 49 kpchor. jestem ciekaw co się dzieje z Wami pozostałymi w MON i nie tylko? czekam na info.
pozdrawiam kot- jak zawsze
 
 
Korso
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2006   WSOIW 1989-93

Witam Kolegów z niezapomnianej 49-ej!
Ciekawe jak się potoczyły losy kolegów ze słynnego OLW Wrocek?
Niestety w Mar Woju mało zostało z braci saperskiej, ale jeszcze paru ludzi sie znajdzie. :viktoria:
Bibol z Gwardyjskiej 47-ej. :cool:
 
 
Dada08
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   

Serdecznie witam. dopiero od niedawna rozpocząłem śledznie tego forum. Pozdrawiam wszystkich z 49-tej (tych co jeszcze służą i tych pod kapeluszem). Darek.K.
 
 
rafalk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   

Dada08,
Cześć . Melduje się Rafał KOSEK . Prześlij wiadomość na maila , bo NFOW ignoruje czat , a ciekawy jestem jak cholera losów kumpli z dzielnej 49 . No i piszcie chłopaki pełne nazwisko albo chociaż ksywkę , bo później mam rebusa z kim gadam :)
SAPER NIE MUSI BYĆ MĄDRY - MUSI BYĆ ICH DUŻO :)
 
 
leonlew 
1
LEON


Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 18
Skąd: elbląg
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

czesc chlopaki z 49 kpchor WSOIW wroclaw rocznik 89/93 s tej strony LEON moj nick leonlew mail leonlew@poczta.fm czekam na wiesci numer GG 6002018 pozdro
 
 
tommtv
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Lis, 2006   

W 2009 będzie 20 lat w MONie a w 2008 będzie 15lat od zakończenia Szkoły. Może by zmontować jakąś imprezkę wspólnie: tych w MONie i w kapeluszu?
:czytanie:
:cool:
 
 
leonlew 
1
LEON


Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 18
Skąd: elbląg
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006   

pozdro dla saperów :witamy1:
jestem jak najbardziej za spotkaniem najlepiej w rocznice promocji co wy na to :?:
 
 
yeti70
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Paź, 2007   

Witajcie Braci Saperska.
Nasze losy lekko się rozeszły, i dzisiaj gdy pierwszy raz przeczytałem te posty łza się w oku zakręciła. Dziadek, Kot, Rafcio, Wicherek znad morza - jak się nie wzruszyć. Mam kontakt ze Słowikiem, Frankien, Sasolem i Piotrkiem RAN... Spotkanie Naszej 49 kpchor jest najlepszym pomysłem o jakim ostatnio słyszałem.
Jak zauważyliście jest nas coraz mniej w armi , a warto się spotkać i pogadać do rana o dawnych czasach, aby o 6.00 pod czujnym okiem Wikola stanąć na zbiórce do zaprawy.
Pozdrawiam Saperów - Irek J. (z bazy Echo Ad Diwaniyach - Irak)
 
 
marek pepek 
1


Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: rzeszów
Wysłany: Sro 05 Lis, 2008   

Poszukuję kontaktu z Darkiem Magnuskim, z którym ostatni raz widziałem się we wrześniu 1991r. Ja odszedłem z 49 kpchor w czerwcu 1991. A tak w ogóle to ile osób doszło z naszej kompanii do promocji? Marek Pępek - marek191@poczta.onet.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group