Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Programy symulujące sztuczne AI
Opublikował Wiadomość
aurelion 
1


Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 07 Paź, 2008   Programy symulujące sztuczne AI

Czesc wszystkim :) Czytam wlasnie artykul o sztucznych inteligencjach, znacie moze jakies numerki na gadulca :?: :?: :?: staraj się nie używać tu dziecinnych określeń , ew. jakies programy symulujace sztuczne AI? Wiem, ze WOSP odsprzedala swoj numer 16 dla AI, ale ciekaw jestem, czy takich numerow jest wiecej.

Poprawiłem tytuł by lepiej odzwierciedlał treść postu Najlepiej jest jeżeli sformułujesz taki tytuł, by można było zorientować się o co w poście chodzi. (Ułatwia to innym znalezienie informacji). Tytuł ,,czy moze ktos wie..." znaczy wszystko i nic. :!:

Polecam łaskawej uwadze punkt II/6 Regulaminu. P_E
Tytuły zaczynamy wielką literą.

P_E
 
 
Swiezu 
2


Wiek: 36
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 66
Skąd: Nysa
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

Jest taki bot, któremu robisz nowy numer gg i sam rozmawia z ludźmi. Ale musisz sobie już sam poszukać na google. Nazywa się SNICKERS (jak batonik :) ).
_________________
ero69.pl - randki dla osób pełnoletnich
 
 
piotr 
1


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 10
Skąd: jesteś?
Wysłany: Nie 21 Gru, 2008   

Płaci się za pełną wersję tego programu sms-em (około 10 zł). Program można umieścić na Gadu Gadu oraz własnej stronie internetowej. Snickers posiada umiejętność uczenia się, więc możemy upodobnić go do siebie lub innej osoby. Może odpowiadać na pytania użytkowników naszej strony internetowej lub Gadu Gadu. Jest możliwość umieszczenia Snickersa na czacie, ale nie polecam tej metody. Na czacie nauczy się wulgaryzmów (choć ma to zabronione). Dość ciężko go się uczy, ale są fora i poradniki, a nawet można gotową bazę słów i odpowiedzi pobrać. Istnieje także program do wprowadzania nowych słów, bez monotonnego uczenia go-kolejny sms - 10 zł! Widziałem darmowe wersje, ale nie wiem na jakiej zasadzie są "darmowe" :nie2:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group