Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Drukarka -tusze
Opublikował Wiadomość
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Nie 10 Maj, 2009   

Arrakis, Dofinansowywałem MON w lata dziewięćdziesiątych. Teraz to wraca. Nie tylko wśród artykułów piśmienniczych. Niestety. Może jak tak się będziemy cofać, to cofniemy się do 100% emerytury? ;)
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Maj, 2009   


Proszę :brzeg:

KLIK



 
 
michal 
5


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 832
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 10 Maj, 2009   

sam88 napisał/a:
Witajcie, a co zrobić z takim...


Moja rada choć młodym. Idź i powiedz temu komuś kto to zakupił, że jest...(do wyboru). Sama nazwa tego urządzenia jest kluczowa: Photosmart. Mała wydajność stron to normalne, ona została wyprodukowana dla tych, którzy drukują zdjęcia. Funkcja drukowania liter jest drugorzędna. Więc niestety przepraszam ale matoł, który to kupił albo nie ma pojęcia o zakupach albo z nikim to nie skonsultował. Krew mnie zalewa, że tyle pieniędzy poszło na coś...eh....nie szkoda mi nerwów.

Do rzeczy. Możliwe, ze nie drukuje bo ma zatkane dysze. Wsadź pojemnik z tuszem na noc do słoika ze spirytusem, szczelnie zakręć. Jeśli nadal nie pomoże (nie przejmuj się komunikatem, że nie ma tuszu) nie drukuje musisz pobawić się w zablokowanie chipa. Dla pewności zamieszczam link tutaj, przyda się też pewnie resetowanie o czym już tam przeczytasz, znajdziesz coś o tym tutaj. Niestety tego genialnego modelu tam nie ma ale w większości HP jest podobnie choć tutaj gdzie jestem nie mam takiej "drukarki pod sobą" więc się nie wypowiem.

Ps. Jest płyn do odtykania dysz ale nie kupuj go na allegro bo to zwykły spirytus jakiś tam. Wiem bo sprawdzałem odczyn na bibułce. Słoik ze spirytusem, jest sprawdzonym i w miarę tanim sposobem ;-) (wsadź coś na dno żeby pojemnik w nim nie pływał a się jedynie inhalował).
_________________
Pozdrawiam Michał مايكل
"Życie Cię jeszcze nauczy, że najważniejsze to robić to co się lubi a nie to co 'tata kazali'."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group