Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[Problem] Wpis dodano
Opublikował Wiadomość
Janek 
4
cywil tak myśle, mówie i pisze


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 263
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   [Problem] Wpis dodano

Dziś umieściłem w dziale:
Strona Główna » DYSKUSJA » SPRAWY EMERYTALNE » Emerytura » Świadczenie socjalne Dopłata do kosztów wypoczynku WZW (WDW)
nowy post. Skrypt dopisał go do ostatniego (też mojego) postu z dn:19 września jako dodany. Niestety w wyniku tej opercji nigdzie nie występuje on jako nowy.
Pytanko: co zrobić aby był sygnalizowany jako nowa wiadomość w wykazach i ikonkach?, albo jak zrobić aby post ten został zapisany jako nowy a nie dodany?
:gent:
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   


Skrypt tak został skonstruowany, by nie można było edytować postu po 30 minutach i nie dodawać postu pod postem. Wynika to z naszych doświadczeń i nie zostanie zmienione.
Ten oto post

Janek napisał/a:
Pytanko

A ja mam prośbeńkę, nie używaj infantylnych zdrobnień, na pytanko można otrzymać odpowiedźkę.

 
 
Janek 
4
cywil tak myśle, mówie i pisze


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 263
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

To nieporozumienie. Nie chodzi mi o to że ten post został przez skrypt dopisany do starego postu, lecz o to że ten stary post jest sprzed tygodnia i gdy patrzysz to w głównym widoku forum: DYSKUSJA, linia SPRAWY EMERYTALNE Ostatni post jest: Rezerwa kadrowa....a w rubryce Ostatni post Wto 22 wrz, 2009 autor =Alex=

I tak wszędzie.
Chyba zgodzisz się ze mną że jest to oczywiste przekłamanie, bo ostatnim postem jest mój z dziś.

Można nawet zaryzykować twierdzenie że jest to sposób na obejście moderowania, bo mój post nie występuje również w tabeli: "Zobacz posty nieprzeczytane".
Chyba wogóle nigdzie nie jest sygnalizowane pojawienie się dopisanej treści.

I to właśnie jest problem o który mi chodzi, czyli o sygnalizacje że ostatni post jest mój z dziś.
:gent:

PRZEPRASZAM - sprawa nieaktualna bo przypadkiem usunęłem przed chwilą ten post, a w tym skrypcie nie ma odzysku usuniętych. Jeszcze raz przepraszam.
:gent:
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   


Rozumiem więc, ze to była pomyłka i sprawa jest nieaktualna?



 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

Janek, dla wyjaśnienia - Twój post dodany (jeden pod drugim) traktowany jest przez skrypt jako jeden z datą pierwszego wpisu. Nie ma znaczenia czy dokonasz wpisu pod swoim wcześniejszym 3 dni czy 3 lata. Będzie widziany "na zewnątrz" jako ten pierwszy (pomimo dopisku). Stąd post Alexa "na wierzchu" (widziany jako ostatni), bo był z późniejszą datą.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Arrakis 
Guru


Pomógł: 37 razy
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 11771
Skąd: Lepiej nie wiedzieć
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

Janek,
jeśli Twój post jest ostatni w danym wątku, a chcesz po jakimś czasie coś do niego dodać, i chciałbyś, żeby równocześnie pojawił się on jako pierwszy na liście tematów, musisz skasować swój post - kopiując jego treść - a potem jeszcze raz go napisać, dodając do starej treści nowe informacje. Warto przy tym rozdzielić obydwie części, np. dodając informacje o dacie pierwszego wpisu.

Arrakis
 
 
Rewizor
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Wrz, 2009   

Arrakis napisał/a:
musisz skasować swój post
Czy swoje posty można kasować bez względu na upływ czasu (np. po upływie 30 min.) ?
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Wrz, 2009   


Bez względu na upływ czasu możesz spokojnie skasować swój post, który jest jako ostatni w temacie.

:gent:



 
 
Janek 
4
cywil tak myśle, mówie i pisze


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 263
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 26 Wrz, 2009   

Treści dopisanej bez wzgledu na czas nie da się edytować, więc spróbowałem czy da sie usunąć (przypuszczałem że też się nie da), no i okazało sie że usuwanie działa i usuwa wszystko nie tylko część dopisaną.

Jak widać w temacie poradzilem sobie już dalej bez problemów.

Dziękuję wszystkim za pomoc, szczególnie Arrakis, bo jego post dokładnie podaje jak obejść niedogodności skryptu i jest to pomoc również dla innych którzy przeczytają ten wątek. Dostaje za to odemnie punkt za pomoc.

:gent:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group