Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Endriu48
Sro 03 Lut, 2010
Nie otwierajcie - INVITAT
Opublikował Wiadomość
ZEB_45 
4
zeb_45



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 192
Skąd: Pustelnia
Wysłany: Wto 02 Lut, 2010   Nie otwierajcie - INVITAT

Dostałem tę informację i przekazuję ją dalej, być może komuś uratuje to dysk twardy.

Cytat:
OSTRZEŻENIE !!!!!!!

W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał.
Ten wirus "otwiera" znicz olimpijski i pali dysk twardy. Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeżeli otrzymacie wiadomość zatytułowaną "invitation" - nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer.

Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.
Bardzo proszę - prześlij tę wiadomość wszystkim swoim przyjaciołom i znajomym. NIE OTWIERAJCIE - INVITAT

:czytam:
_________________
Kiedy w końcu zmęczony, zobaczysz światełko w tunelu - na pewno będzie to pociąg :)
 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
Wysłany: Wto 02 Lut, 2010   

ZEB_45, dostałeś SPAM. Zobacz TUTAJ
:cool:
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
ZEB_45 
4
zeb_45



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 192
Skąd: Pustelnia
Wysłany: Sro 03 Lut, 2010   

Wybaczcie za fałszywy alarm :-o . Tę informację dostałem od swego nauczyciela "informatyki" z lat 90-tych. Nie brałem takiej możliwości (spamu) pod uwagę. Jeszcze raz wybaczcie :efendi2: :efendi2: :efendi2: .
_________________
Kiedy w końcu zmęczony, zobaczysz światełko w tunelu - na pewno będzie to pociąg :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group