Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w funkcjonowaniu NFOW
Opublikował Wiadomość
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Mar, 2010   

Cytat:
A tak całkiem serio kempczol to u podstaw tego pomysłu jak rozumiem leżały pewne powody i jak rozumiem jakiś końcowy stan był porządany. Nie był?

Jak już, to pożądany. :gent:
Zastanawia mnie fakt, że user, który ma tak szeroką wiedzę i umie pisać z sensem akurat w tym temacie... :kau: ? Szkoda... Mógłbyś inaczej spożytkować swoje zdolności. :czytanie:

Earpman napisał/a:
I wiecie co naprawdę podoba mi się jak szyki zwieracie tylko niestety to świadczy o jednym, że macie problem z wyciaganiem wniosków.


Zwieramy szyki i chyba po tym poznaje się przyjaciół no nie ?

Earpman Ty wyciągnij coś innego... :lol:
 
 
Stamp 
Banita


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 2623
Skąd: były Garnizon Polska
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010   

Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ale od dłuższego czasu nie można odwiedzić NFOW wieczorem, strona otwiera się niemiłosiernie długo albo nie otwiera się wcale. Chyba serwer jest za słaby. Po kilku próbach zazwyczaj rezygnuję. Drugi problem, niejako przy okazji, może trochę z innej beczki, choć nie koniecznie. Przeważnie czytam bez logowania i nie czytam wszystkich tematów, tylko te które mnie interesują. Kiedy się zaloguję, wyskakuje mi stronka z komunikatem ile to tematów mam nieprzeczytanych i muszę wrócić na główną żeby odnaleźć temat do którego chciałem napisać odpowiedź. Czy można to jakoś "obejść"? I wreszcie struktura forum. Myślę że gdyby ją uprościć, możnaby ograniczyć niepotrzebny transfer. Na przykład z głównej, na dział "sprzęt i uzbrojenie", muszę przejść przez dział "uzbrojenie", po co?
Pozdrawiam.
_________________
"Byli czekiści nie istnieją." W. Putin
 
 
Art40 
5


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 485
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010   

Stamp napisał/a:
Kiedy się zaloguję, wyskakuje mi stronka z komunikatem ile to tematów mam nieprzeczytanych i muszę wrócić na główną żeby odnaleźć temat do którego chciałem napisać odpowiedź. Czy można to jakoś "obejść"?

Ctrl+R (Odśwież)

Poprawiłem ,,ortografię". P_E
 
 
paqłka 
1


Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

Uprzedzam odpowiedzi typu "Było ...." - nie czytałem tego tematu od początku.
Forum jest bardzo dynamiczne i po kilku dniach nie bycia w niektórych wątkach pojawia się kilka, kilkanaście stron.
Czy można by zrobić aby w polu "Idź do strony" można było wpisać stronę na której było się ostatnio..
Z pewnością zmniejszy to transfer i zaoszczędzi czas przeglądającym.
Pozdrawiam
 
 
 
Ozzy 
7


Pomógł: 12 razy
Wiek: 61
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 2564
Skąd: zach-pom
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

Wystarczy że klikniesz w napis "Zobacz posty nieprzeczytane" (znajdziesz go z łatwością, czerwoną czcionka pisany) i klikniesz na interesujący Cię temat. Forum jest tak sprytnie zbudowane, że otworzy Ci się strona w taki sposób, że pierwszy od góry będzie post, którego jeszcze nie miałeś przyjemności przeczytać. Pozdrawiam :gent:
_________________
Cieszmy się, nad Siłami Zbrojnymi wstał kolejny dzień czasu "P"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group