Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
45 Konkurs Orkiestr Reprezentacyjnych WP
Opublikował Wiadomość
Jurand 
3
Torres



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 109
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 21 Wrz, 2010   45 Konkurs Orkiestr Reprezentacyjnych WP

Już 45 raz a drugi w Giżycku spotkali się wojskowi muzycy na festiwalu - konkursie.
Przyjechały Orkiestry Reprezentacyjne:
Marynarki Wojennej z Gdynii;
Wojsk Lądowych z Wesołej;
Sił Powietrznych z Poznania;
Pomorskiego Okręgu z Bydgoszczy;
Śląskiego Okręgu z Wrocławia;
Garnizonowa z Krakowa. :gent:

Pierwszego dnia koncerty na placu w mieście.Brak informacji na temat koncertów, pogoda, środek tygodnia spowodowały, ze brak było widzów. Orkiestry grały dla jurorów i muzyków z innych Orkiestr. :modli:
Drugi dzień pokaz musztr paradnych tutaj widownia była trochę lepsza.
Szkoda tych muzyków trzęsących się z zimna podczas koncertów i pokazów.
Co się tyczy poziomu tak to jest sprawa gustu każdego z odbiorców, co się tyczy warsztatu i przygotowania oraz doboru repertuaru to już można się zastanowić a mianowicie nad kilkoma sprawami:
- czy są określone parametry na podstawie, których są oceniane występy?
- czy są odpowiednie warunki do przeprowadzenia koncertu - pokazu?
- kto zasiada w składzie jury?
- przygotowanie zespołu?

Wśród widzów i wykonawców zdania co do zespołów ich prezentacji były zbieżne Orkiestra z Wrocławia i Poznania oraz Gdynii. :cool:

Napiszcie o Waszych odczuciach i wrażeniach z konkursu w Giżycku. :hey:

Czy ta formuła i forma oraz czas i umiejscowienie konkursu się sprawdziły? A co z organizacją i logistyką? Była? Jeśli to jaka. Co o tym wszystkim sądzicie? :czytam:
 
 
adeerek 
3


Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 112
Skąd: Polska Północna
Wysłany: Wto 21 Wrz, 2010   

Do tego można podejść różnie, to że im było zimno, no cóż nie idzie pogody zamówić. Lub można zmienić termin na bardziej letni. Koncerty w środku tygodnia, może dla tego że to było w ramach godzin pracy. A w niedziele trzeba byłoby dać za to dzień wolny. Może ktoś nie chciał. Brak informacji o koncercie, jakoś mnie to nie dziwi. Nie wiem czy jest w WP fundusz reklamowy, chyba nie. Sam pomysł jest bardzo dobry. Gdyby było odpowiednia reklama tego wydarzenia widzów by nie zabrakło. Nie byłem na tym koncercie, ale osobiście lubię grę naszych wojskowych orkiestr, musztrę paradną tym bardziej.
 
 
trójka 
2
BFBC 2


Wiek: 51
Dołączyła: 02 Paź 2009
Posty: 83
Skąd: Pn
Wysłany: Wto 21 Wrz, 2010   

Chcecie widowni? zróbcie taką imprezę jako dodatek do imprezy masowej gdzie widownia jest gwarantowana i to masowa np. Święto miasta plus święto ZT plus festiwal orkiestr.
Miałam okazję być w weekedzie w Żaganiu..było wszystko łącznie z generałem skaczącym na bungiee:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group