Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
4 grudnia koniec ery Ery?
Opublikował Wiadomość
GRYZLI 
9



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 4472
Skąd: Znad morza~~~
Wysłany: Sro 24 Sty, 2007   

Tak było faktycznie w Erze przez jakiś czas-teraz to już się zmieniło -zaczęli starych abonentów traktować poważnie.
Jestem w Erze 9 lat i przed kilkoma miesiacami kiedy przedłuzałem umowe po raz pierwszy odczułem jakies profity.
Na dzień dzisiejszy przy przedłużeniu umowy otrzymuje się ofertę indywidualną która jest uzalezniona miedzy innymi od tego jak długo się jest w sieci,jakie się płaci rachunki etc
W sumie teraz jestem zadowolony i z apartu który dostałem za free i z abonamentu :brawo:
_________________
"...Nic nie jest skończone dopóki się nie skończy..." MIŚ YOGI

Flogger Fanclub na NK
28 SPLM na facebook
 
 
 
radiola 
5
pracujący emeryt



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lip 2004
Posty: 886
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Pią 26 Sty, 2007   

A ja mam pewne obawy. Obsługa w Erze znacznie się pogorszyła. Definitywnie wycofuję się z Ery i od marca przerzucam swoich abonentów do Plusa. Gwarantują mi zachowanie numerów i pokrycie wszelkich kosztów przeniesienia. A taryfy "Defender 3" są dla nas bardzo korzystne. Zresztą lepiej jest mieć wszystkich w jednej sieci. Połączenia między nimi są wtedy najtańsze.
_________________
W wyniku powyższych czynności ustalono brak możliwości wykorzystania... w dalszej służbie wojskowej, co skutkuje dokonaniem... wypowiedzenia stosunku służbowego przez organ wojskowy - gen. bryg. Zbigniew Jabłoński
 
 
GRYZLI 
9



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 4472
Skąd: Znad morza~~~
Wysłany: Czw 01 Lut, 2007   

Cytat:


Era poczeka na T-Mobile

Do rozstrzygnięcia konfliktu o stan właścicielski Polskiej Telefonii Cyfrowej koncern Deutsche Telekom raczej nie zmieni nazwy sieci Era na T-Mobile.

- Nie byłoby rozsądne podejmowanie tak ważnej decyzji, dopóki są jakiekolwiek prawne wątpliwości - powiedział polskim dziennikarzom Manfred Balz, główny radca prawny Deutsche Telekom. To oznacza, że marka T-Mobile może się pojawić w Polsce później niż DT planował (oficjalnego terminu nie podał). Operator spiera się z francuskim koncernem Vivendi o 48 proc. udziałów w PTC, operatorze sieci Era. Twierdzi, że ma ich 97 proc. Ale polski Sąd Najwyższy wydał ostatnio niekorzystny dla Niemców wyrok. - Wątpliwości Sądu Najwyższego były natury proceduralnej. Kiedy sprawa trafi znowu do pierwszej instancji, ta uzna prawa DT - twierdzi Balz.

Niemiecki operator oczekuje, że polskie sądy uznają orzeczenie wiedeńskiego Trybunału Arbitrażowego, który oddał 48 proc. udziałów w PTC Elektrimowi. Elektrim w ubiegłym roku sprzedał ten pakiet Niemcom. Vivendi uważa tę transakcję za nielegalną, bo samo kiedyś kupiło udziały w PTC od Elektrimu. Wiedeński arbitraż uznał, że transakcja nie miała mocy wiążącej.

Po werdykcie Sądu Najwyższego Vivendi złożył w sądzie rejestrowym wniosek o zmianę zapisów w aktach PTC. Chce, aby w aktach PTC jako udziałowiec widniała spółka zależna Vivendi - Elektrim Telekomunikacja. Oznaczałoby to, że - według akt KRS - zarząd PTC składa się z osób związanych z Vivendi. Tak było w przeszłości, ale mimo tego reprezentantów Francuzów nie wpuszczano do siedziby PTC. Manfred Balz nie pozostawia złudzeń - tym razem będzie tak samo.

Era miała w 2006 roku 12,2 mln abonentów.

Łukasz Dec z Berlina
_________________
"...Nic nie jest skończone dopóki się nie skończy..." MIŚ YOGI

Flogger Fanclub na NK
28 SPLM na facebook
 
 
 
GRYZLI 
9



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 4472
Skąd: Znad morza~~~
Wysłany: Pon 17 Sty, 2011   

No i stało się.......... :!:

Rzeczpospolita napisał/a:
Era zmieni markę i kolor, zaoferuje telewizję

Deutsche Telekom właścicielem Polskiej Telefonii Cyfrowej

Finalizacja porozumienia udziałowców Polskiej Telefonii Cyfrowej oznacza dla tego komórkowego operatora i polskiego konsumenta duże zmiany – mówi Miroslav Rakowski, który od stycznia objął stery operatora sieci Era.

Jest on pierwszym szefem zarządu tego telekomu, który nie ma wątpliwości, do kogo należy kierowana przez niego firma. W ubiegły piątek niemiecka grupa Deutsche Telekom w ramach drugiej części zapłaty za 51-proc. pakiet udziałów PTC przekazała 1,4 mld euro Elektrimowi i francuskiemu koncernowi Vivendi. – To sprawia, że Deutsche Telekom staje się jedynym właścicielem PTC i zamyka wszystkie prawne spory między stronami raz na zawsze – powiedział Timotheus Höttges, członek zarządu odpowiedzialny za finanse DT.

Co teraz? Zdaniem Rakowskiego PTC powinna być takim operatorem jak inne firmy z grupy Deutsche Telekom: zwinnym, szybkim, idącym naprzód.

„Zwinność” mają zapewnić firmie m.in. zmiany w statucie, który na czas wojny właścicieli zapewnił radzie nadzorczej bardzo szerokie kompetencje, a zarządowi odbierał możliwość elastycznego i szybkiego działania. Teraz ma się to zmienić.

Zmieni się marka sieci: z błękitnej Era na T-Mobile w kolorze... magenta (do takiego określenia różowawego znaku przywiązani się menedżerowie ds. wizerunku niemieckiej grupy). Rebranding nie będzie sprawą.

– Myślę, że nie będziemy walczyli o klienta cenami. Są one już w Polsce na bardzo niskim poziomie. Ich dalsza deprecjacja mogłaby sprawić, że operatorom zabrakłoby pieniędzy na inwestycje. Zachowamy balans między ceną a jakością usług. Nie będziemy ani najtańsi, ani najdrożsi – twierdzi Rakowski pytany, czy wejście T-Mobile na polski rynek będzie się wiązać z obniżkami cen usług. Nie tylko marka sieci prowadzonej przez PTC zostanie dostosowana do polityki właściciela, ale także strategia.

PTC – tak jak DT w innych krajach – będzie rozwijać telekomunikacyjne usługi stacjonarne oraz telewizyjne, czy to w technologii satelitarnej, czy kablowej.

We wrześniu ub.r. PTC miała 13,3 mln klientów. Po dziewięciu miesiącach ub.r. przychody wynosiły 5,46 mld zł. Nieznany jest jej ostatni wynik netto, ale – mimo sporu właścicieli – w 2009 r. PTC zarobiła na czysto 1,4 mld zł. To najwięcej w branży.

Urszula Zielińska,Łukasz Dec 17-01-2011
_________________
"...Nic nie jest skończone dopóki się nie skończy..." MIŚ YOGI

Flogger Fanclub na NK
28 SPLM na facebook
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group