Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ratownik medyczny a misja pokojowa / aktualny stan ?
Opublikował Wiadomość
bond 
Mod



Pomógł: 28 razy
Wiek: 57
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 3745
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 19 Cze, 2011   

Barti, o przyjęciach do służby są inne wątki. Kontynuuj tam.
 
 
Stinger78 
2


Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 81
Skąd: wojska lądowe
Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

Michael444 napisał/a:
Bartek, jeśli chcesz dobrej rady to daj sobie spokój z wojskiem. W cywilu zarobisz, w zależności od miejsca pracy i ilości dyżurów, 2-3 razy więcej niż w wojsku, więcej się też nauczysz. Szkoda marnować najlepszych lat.


Racja ale nie każdy chce być w domu gościem (kawaler to jeszcze rozumiem) biorąc dyżury w każdą niedziele i święta pracując 12,24 a nawet (podobno są tacy) 48 h(!) bez odpoczynku.
 
 
Bartek89 
1


Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 7
Skąd: Bielsko - Biała
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

Witam serdecznie :)
Dawno mnie tutaj nie było, ale przez ten czas narodziły się nowe pomysły i marzenia.
Czy ktoś ze zgromadzonych forumowiczów mógłby utwierdzić mnie w przekonaniu że struktury takie jak CBŚ, ABW potrzebują do swych szeregów personel medyczny [czyt, ratowników medycznych :) ] w przypadku różnego rodzaju "akcji" i "przedsięwzięć".
Obiło mi się o uszy że są tego rodzaju formacje ale nie mówi się o nich głośno... Wiem że forum jest miejscem w którym pewne sprawy nie mogą być pisane w świetle ogólnodostępnym, tak więc gdyby ktoś posiadał ww informacje i byłby skłonny się ze mną nimi podzielić proszę o odpowiedź, jak nie tu to na priv :)
Pozdrawiam
Bartek
 
 
skydiver 
1


Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 22
Skąd: SZ
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

Niektóre komendy wojewódzkie Policji budują już sobie zespoły na zabezpieczenie Euro 2012. Możesz spróbować zapytać. W Komendach miejskich nic o tym nie wiedzą.
 
 
Bartek89 
1


Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 7
Skąd: Bielsko - Biała
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

Tyle tylko że egzamin dopiero przede mną... jakoś w czerwcu, więc podejrzewam że do tego czasu wszystko już będzie ustawione... ale dzięki za cenne informację o których pewnie nic bym nie słyszał że jest takie coś tworzone :)
Pozdrawiam
Bartek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group