Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
EFEKTY II ZMIANY?
Opublikował Wiadomość
Maly
Gość
Wysłany: Nie 03 Paź, 2004   Re: c.d

dzięlki za te słowa otuch.Widać ze nie jesteś młodym żołnierzem i wiesz co to znaczy jak człowiek śpi w mundurze a obok leży kamizelka i reszte oporządzenia. My tu w Iraku tez śledzimy co się u was dzieje i wiemy ze nie macie lekkiego życia jak każdy na misji - wojnie. Pozdrowienia od nas czyli zołnierzy z IRAKU. Dozobacznia w Polsce na polskiej ziemi.


Jestesmy z Was dumni jak malo kto i co dzien sledzimy wiadomosci TV co u was. Jeszcze raz pozdrawiam z Afganistanu.
Zolnierz.[/quote]
 
 
gosc.
Gość
Wysłany: Wto 05 Paź, 2004   do Pana Arka ponownie.

Panie Arku...

Jezeli Pan sluzyl w Iraku to wielki szacunek dla Pana. Niestety ja nie bylem w Iraku co musze przyznac szczerze, ale prosze mi wierzyc wiem co to jest nasz Polski STAR, kamizelka, VIST, BERYL, kurz Afganski i inne niudogodnienia na misji. Cenie i zawsze bede cenil ludzi, ktorzy przeszli przez Irak. My tez tutaj nie mamy lekkiej sluzby, a konwoje nie sa nam obce do Kabulu i innych miejsc na terenie Islamskiego Panstwa Arabskiego. Jak Pan doskonale wiem i zdaje sobie sprawe my posiadamy taki sam sprzet pod kazdym wzgledem jak Wy Panowie w Iraku STARY tez mamy jak juz podalem i wiem co to jest siedziec kilka godzin na tzw. PACE z workami z piasku. temperatura jest zblizona jak w Iraku zapach potu tez nie jest nam obcy.
Pozdrawiamy Pana z Afganistanu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group