Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
W wojsku brakuje wyobraźni
Opublikował Wiadomość
Antonio 
9



Pomógł: 13 razy
Wiek: 44
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 4337
Skąd: stąd
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012   

W wojsku brakuje wyobraźni? Dziwne? RWD króluje, "uwielbiam" stwierdzenie w rodzaju "zróbmy tak, bo jeszcze może ktoś nam zarzucić że" i takie tam pieprzenie.

To sposób myślenia, na pokolenia. Brak samodzielności, decyzyjności, powszechne układy, zależności itd.
_________________
####### - Zdrap zdrapkę, a zobaczysz opis.
 
 
Ksawery 
5


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 560
Skąd: z lasu
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012   

Mnie natomiast niczym nie zaskoczyły. :(
 
 
McSimus 
7
...pod kątem prostym 45 stopni !!!



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 2605
Skąd: z wojska panie
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012   

Ja Cię jednak nie mogę do końca zrozumieć. Bo niestety gdy słyszę z ust żandarma słowo "samodzielność" to mi się niestety tylko z jednym kojarzy - samodzielnym złożeniem donosu.
Natomiast wszelkie inne przejawy samodzielności wśród żołnierzy są idealnym tematem zainteresowania dla tejże ŻW.
Sorki ale tak to widzę.
_________________
I ty również możesz pomóc www.pajacyk.pl Dzieci czekają :)
 
 
Antonio 
9



Pomógł: 13 razy
Wiek: 44
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 4337
Skąd: stąd
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012   

Masz dużo racji. Podejście jest także nieraz niewłaściwe, szukanie na siłę nie wiadomo czego...
_________________
####### - Zdrap zdrapkę, a zobaczysz opis.
 
 
DaroMegamózg 
3



Dołączyła: 25 Lut 2012
Posty: 112
Skąd: berlin
Wysłany: Nie 11 Mar, 2012   

korek666 napisał/a:
DaroMegamózg może i konstytucyjnie jest zapis o neutralności światopoglądowej, ale pozwolę sobie zacytować pewne zdanie: "gdzie Rzym, gdzie Krym, a życie życiem".

Cóż moja odpowiedź dostała "red" pewnie dlatego , ze zawierała w sobie przymiotnik katolicka, przed armia polska.... To też jest reguła która potwierdza stan rozkładu organizmu armijnego i sobiepaństwa dowódców , każdego szczebla.
Łamanie podstawowych praw obywatelskich i po co to całe K.O ?Hipokryzja i kreowanie rzeczywistości na potrzeby chwili tzn Sił Zbrojnych ... przykre .Przykre również jest to , że paru znajomych mi pdf. po Iraku i Afganie musi płaszczyć się, całować nogi , żeby dostać etaty .... ale to nie jest rozkład etyczny armii ? To już chyba jej koniec i nawet prezentacje nie zapudrują syfa
_________________
Lepiej być martwym niż czerwonym.
 
 
Zwitt 
8



Wiek: 46
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 3290
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012   

DaroMegamózg, człowieku idź na onet z takimi tekstami! A na przyszłość zapoznaj się z Konstytucją i jej preambułą zamiast małpować palikotowe hasełka. Ad rem: WP jest w stanie rozkładu. Pudrowanie już nie pomaga. Chyba trzeba wywalić wszystkich powyżej płk. Potem pułkowników awansować na generałów i
Też wywalić. Do audytu zatrudnić cywilne korporacje a pozostałych wysłać na rok dwa na zagraniczne szkolenie. Ponoć wojny nie bedzie więc czasu trochę mamy.
_________________
ARMA PACIS FULCRA - Broń dźwignią pokoju
 
 
DaroMegamózg 
3



Dołączyła: 25 Lut 2012
Posty: 112
Skąd: berlin
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012   

Nie rozumiem twojego emocjonalnego wpisu, Cóż więc czy mógłbyś wytłumaczyć mi to jaśniej??? Wiesz jestem blondynką i do tego w wojsku polskim....pozdrawiam
_________________
Lepiej być martwym niż czerwonym.
 
 
Magic123 
3


Dołączył: 18 Sie 2013
Posty: 115
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 22 Sie, 2013   

Myślę że należy powrócić do tematu wyobraźni i robotów to jest dość ciekawy temat
_________________
Magic
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group