Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Modernizacja czy raczej... renowacja?
Opublikował Wiadomość
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13757
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Czw 05 Sty, 2012   

Tyl że, przy tak postawionym stożku grawitacja zrobi swoje. Leży na boku ale za to graficznie można ująć jeszcze jeden współczynnik, a mianowicie wielkość ... tzw. "plecaka". :lol:
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
Boros 
1


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 44
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 14 Mar, 2014   

Ja tak odnośnie tej renowacji. Odesłaliśmy 266 do remontu pół roku temu, wrócił tydzień temu. Jako jego kierowca tak sobie go oglądałem dobre dwie godz i co stwierdziłem:

1. Został pomalowany choć wcześniej nie koniecznie umyty.
2. Za to został wymyty i odmalowany silnik.
3. Powymieniali węże gumowe kilka przewodów choć nie które były dość słabo dokręcone.
4. Do skrzyni rozdzielczej nawkładali tawotu i dolali trochę oleju. Choć to są tylko moje podejrzenia.
5. Bym zapomniał mam wszystkie nowe narzędzia i fotele :-)
 
 
 
McSimus 
7
...pod kątem prostym 45 stopni !!!



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 2605
Skąd: z wojska panie
Wysłany: Pią 14 Mar, 2014   

Zobaczymy jak długo pojeździ ...
_________________
I ty również możesz pomóc www.pajacyk.pl Dzieci czekają :)
 
 
Boros 
1


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 44
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Mar, 2014   

Kolego do jw dojechał na holu:-)
 
 
 
asimo2 
6


Dołączył: 15 Wrz 2005
Posty: 1077
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 16 Mar, 2014   

Rozumiem, że wóz był/jest reklamowany?
 
 
drill 
6


Pomógł: 4 razy
Wiek: 59
Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 1096
Skąd: lotnictwo MW
Wysłany: Nie 16 Mar, 2014   

gó..a się nie reklamuje, a przynajmniej nie powinno.
 
 
Boros 
1


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 44
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Mar, 2014   

Kolego jaka reklamacja nikt nie będzie się w to bawił powód jest prosty sierż który go odebrał podpisał że przy odbiorze jest ok i wszystko w temacie, bata na siebie kręcić nie będzie. Korzystając z okazji koledzy powiedzcie mi czy jest jakaś ustawa,przepis który określa jak się przekazuje sprzęt na między kierowcami? Dwa lata temu była taka sytuacja. Dowiedziałem się w piątek o 12 że w poniedziałek o 5 jadę na poligon. Przekazanie odbędzie się w poniedziałek rano bo ten samochód ma w niedzielę służbę. Pomyślałem że podjadę do jw w niedzielę wieczorem sprawdzę podpiszę i będzie ok, ale że kierowca tego samochodu to cwaniak który już nie jeden numer wywinął to zrezygnowałem. I teraz wyobraźcie sobie jak mogłem przyjąć samochód o 5 nad ranem w ciemnym garażu. Sprawdziłem oświetlenie klucze duperelki i to wszystko bo co więcej mogłem zrobić w ciemnościach i z kpt na tel czy już wyjechałem. Po dojeździe na poligon okazało się że lusterko to na górze drzwi jest powiązane na druty:-(
 
 
 
oskarm 
9



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 4774
Skąd: 3miasto
Wysłany: Nie 16 Mar, 2014   

Na przyszlosc mozna zaopatrzyc sie w latarke LEDowa.
_________________
One of the serious problems in planning the fight against American doctrine, is that the Americans do not read their manuals, nor do they feel any obligation to follow their doctrine...

"W Polsce są zazwyczaj dwa wyjścia z sytuacji: normalne i nadprzyrodzone. Normalne jest takie, że z nieba schodzą zastępy aniołów i robią za nas. A nadprzyrodzone - kiedy sami weźmiemy się do roboty." Tadeusz Konwicki

"Une guerre de religions, c'est quand deux peuples s'entretuent pour savoir qui a le meilleur ami imaginaire"
 
 
jack ols 
7


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 2369
Skąd: mleczna droga
Wysłany: Pon 17 Mar, 2014   

Boeing, tez wykazal sie sluchem. Co prawda kilku glupakow chce maszyne F-35 ktorej jeszcze nie ma, Potencjal F-35 zostal zblizony do tej z F-5 Wietnamu, koszty obslugi nieznane, podawane 2i3 razy wieksze niz na tabloidach niezawislych think-thankow.Bez sprawdzenia. Nie chce placic gosciom ktorzy klamia za korzysc materialna, Sorry, LM,tym mnie kupisz. Mam dosc wlasnych pieniedzych.
 
 
oskarm 
9



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 4774
Skąd: 3miasto
Wysłany: Czw 20 Mar, 2014   

Merytorycznosc Twojego posta jest na jeszcze wyzszym poziomie niz tych oplacanych lobbystow...
_________________
One of the serious problems in planning the fight against American doctrine, is that the Americans do not read their manuals, nor do they feel any obligation to follow their doctrine...

"W Polsce są zazwyczaj dwa wyjścia z sytuacji: normalne i nadprzyrodzone. Normalne jest takie, że z nieba schodzą zastępy aniołów i robią za nas. A nadprzyrodzone - kiedy sami weźmiemy się do roboty." Tadeusz Konwicki

"Une guerre de religions, c'est quand deux peuples s'entretuent pour savoir qui a le meilleur ami imaginaire"
 
 
jack ols 
7


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 2369
Skąd: mleczna droga
Wysłany: Czw 20 Mar, 2014   

Masz racje, ale to byla emocja. Przykro mi za nia.

[ Dodano: Czw 20 Mar, 2014 ]
oskarm napisał/a:
Merytorycznosc Twojego posta jest na jeszcze wyzszym poziomie niz tych oplacanych lobbystow...

Wiem. To byla emocja. Przeprosilem juz wszystkich uczestnikow tego forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group