Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziewczyny/żony żołnierzy
Opublikował Wiadomość
Paula23 
1


Dołączyła: 20 Gru 2014
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014   Dziewczyny/żony żołnierzy

Chciałam Was zapytać czy to prawda, że mężczyzna-żołnierz w domu to katorga dla jego rodziny. Wiele osób mówi, że to głupi stereotyp, ale wiele jest też kobiet, które rzeczywiście narzekają na swoich mężów czy chłopaków poświęconych służbie. A jak jest u Was? Czy rzeczywiście aż tak źle? I jak wygląda wychowanie dzieci?

Pozdrawiam,
P.
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014   

Co prawda podobny temat już kiedyś był, ale może warto po kilku latach usłyszeć czy coś się zmieniło.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
thikim 
Guru


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 13020
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014   

Cóż, jak moja żona powiedziała starym znajomym że ma wtedy jeszcze narzeczonego to jej powiedzieli że biedny gość. A jak dodała że żołnierza to że biedna ona :D
_________________
"Robotnicza myśl socjalistyczna jest nam bliska" - premier polskiego rządu rok 2019.
"W skrytości ducha byłem socjaldemokratą" - inny premier polskiego rządu.
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014   

W wojsku też są ludzie, a jak wiemy ludzie są różni. Jedni dobrzy, drudzy źli. Jest też podział na mądrych i głupich itd. Tak więc dobrze, że pytasz bo można się czegoś dowiedzieć, ale z drugiej strony może się okazać, że ten co pyta błądzi z innymi... :cool:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
cthsqd 
5



Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 967
Skąd: piechota z lornetkami
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014   

Wg mnie to wszystko zależy od kobiety. Fakt jest jeden - żołnierza w domu nie ma często, czasem długo. Jeśli kobieta dysponuje zasobem mądrości na tyle, by nie ześwirować samej w domu przez parę tygodni, potrafi sobie zorganizować czas i poradzić z pewnymi rzeczami, to reszta już będzie jak w normalnym związku. Jeśli facet (żołnierz) będzie ok, to wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie. Jeśli żołnierz będzie zły, albo kobieta nie da rady wytrzymać tych czasowych okresów rozłąki, to wtedy polegniecie. Tylko tyle, i aż tyle ;)
_________________
Cthulhu Squadron
 
 
Paula23 
1


Dołączyła: 20 Gru 2014
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014   

No tak, wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Tak sobie jednak myślę, że ważne, by się szanować po prostu i rozumieć. Choć wiadomo, czasami to wcale nie jest proste. Rozłąki, niebezpieczeństwo... hm, czasami musi być ciężko... Nie wiem, może myślę źle, ale mimo że XXI wiek zachęca mężczyzn do tego, by byli tatusiami, to jednak jakoś mnie to nie przekonuje. Ojciec to ktoś, kto powinien budzić szacunek, pewien respekt, powinien być filarem rodziny; dzieciom tworzyć ten "kręgosłup moralny", wpoić pewne zasady, też miłość do swojej ojczyzny. Teraz tak bardzo brakuje takiego patriotycznego wychowania, a zamiast tego proponuje się jakieś bzdury.

A te rozłąki to czasami mogą wyjść na dobre. Wiadomo - tęskni się, martwi o drugiego człowieka, ale czasami to bardzo cementuje. Ilu ludzi - tyle historii.
 
 
Benon 
6


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 1351
Skąd: CCCP
Wysłany: Nie 21 Gru, 2014   

Z doświadczeń moich kolegów, to mogę Ci jedynie powiedzieć, że jak masz zamiar usidlić jakiegoś, to pomieszkaj z nim najpierw przez rok, czy dwa i dopiero podejmij decyzję, czy to Tobie pasuje.
_________________
NAZI1
 
 
Ptica 
6
SNFoW



Pomógł: 6 razy
Wiek: 58
Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 1203
Skąd: Kujawskie plemie
Wysłany: Nie 21 Gru, 2014   

Stevie napisał/a:
Co prawda podobny temat już kiedyś był, ale może warto po kilku latach usłyszeć czy coś się zmieniło.

:gent:

Tak Jarku....jestem coraz bliżej Twojego kierunku :(
Wybaczcie małą prywatę :efendi2:
_________________
Lepsze jutro było wczoraj...i nigdy nie wróci :(
 
 
bond 
Mod



Pomógł: 28 razy
Wiek: 57
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 3745
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 21 Gru, 2014   

Podobno prosiliście o wypowiedź kobiety? :cool:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group