Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ODDAM ZA DARMO!
Opublikował Wiadomość
KAKTUS PROWOKAT 
2


Wiek: 46
Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 64
Skąd: zagłebie dresiarskie
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   ODDAM ZA DARMO!

Wielu z was posiada w domu przerózne rzeczy które leża i są wam niepotrzebne, zamiast zagracać sobie mieszkanie, piwnice, strychy, garaże możecie to oddać a napewno znajdą się osoby w potrzebie które chętnie to przyjmą :D
ZASADĄ JEDNAK JEST TO ŻE NIE BIERZEMY ZA TO ŻADNYCH PIENIĘDZY :)

[ Dodano: Sro 29 Lis, 2006 ]
mam na zbyciu ksiązki:
Józef Buszko : Historia Polski 1864- 1948
Tadeusz Manteuffel Historia Powszchna-Sredniowiecze
Józef Wolski Historia powszechna Starożytność
Julia Zabłocka Historia Bliskiego Wschodu w starotności
Jerzy Topolski Meodologia Hisorii
Zygmunt Kubiak Mitologia Greków :not2:
kasety:
Steve Vai: passion and warefare
Steve Vai: Ultra zone
odbiór na
koszt własny :D
_________________
zgubiony w codzienności świata zapomniałem jak sie lata...
 
 
 
Ogrzech 
3


Wiek: 55
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 111
Skąd: Polska północna
Wysłany: Sob 09 Mar, 2013   

Ogłoszenie co prawda niezbyt związane z hobby, ale... może komuś się przyda.

Oddam za darmo (z instytucji nie związanej z wojskiem) pod jedynym warunkiem odbioru własnym transportem lub na własny koszt:
papier komputerowy typu składanka 210mmx12": 1+0, 1+1, 1+2, 1+3; 210mmx8" 1+1. Oryginał biały, ew. I kopia - różowa, ew. II kopia - żółta, ew. III kopia - błękitna. Wszystkie kartki bez jakichkolwiek fabrycznych nadruków, z perforacją na prowadnice drukarki i przedzielającą poszczególne arkusze.
Ilości detaliczne - od kilku do kilkunastu kartonów w poszczególnych rozmiarach i wariantach.
Idealny do wydruków z kopią/kopiami na drukarkach igłowych.
Data produkcji ok. 2009 r. i do 2 lat wcześniej, ale ciągle zachowuje swoje właściwości.
Szczegółowa liczba kartonów w poszczególnych asortymentach na życzenie w poniedziałek, po zgłoszeniu na PW.

Alternatywą jest zdanie tego papieru na makulaturę - myślę jednak, że lepiej będzie, jeśli jednak znajdzie jakieś zastosowanie.
 
 
pfc 
3



Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 132
Wysłany: Pią 15 Lis, 2013   

Witam Koleżanki i Kolegów.
Mam do oddania akwarium (118 litrów, panoramiczne - wypukła przednia szyba). Wraz z pokrywą i oświetleniem. Jeden tylko warunek - zabierasz wszystko:) czyli:
- akwarium z pokrywą;
- wiadro wraz ze żwirem akwarystycznym (około 10kg);
- pozostały osprzęt.
Muszę sprzątnąć piwnicę - żona mi nie daje spokoju. Wystawiłem to na tablica.pl ale poziom odpowiedzi na ogłoszenie powalił mnie na kolana. Dlatego zamiast tych 99,00PLN wolę oddać któremuś z Was. Może się przysłuży i przyniesie trochę radości. Ja niestety już nie mogę mieć go w domu i stoi bezużyteczne od 3 lat w piwnicy. Lokalizacja - Zielona Góra.
Pozdrawiam
:gent:
 
 
Dżaba 
6


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 1018
Skąd: gdzieś daleko...
Wysłany: Pią 15 Lis, 2013   

Świetny sprzęt, ale odległość zbyt duża... :cry:
 
 
pfc 
3



Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 132
Wysłany: Pią 15 Lis, 2013   

Niestety, nie mogę już edytować postu dlatego dopiszę tutaj - w skład zestawu wchodzi również szafka - komoda na której akwarium stało. Nie jest to może super sprzęt i mebel ale podstawa do zabawy z akwarystyką dobra.
Pozdrawiam
:gent:
 
 
Dżaba 
6


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 1018
Skąd: gdzieś daleko...
Wysłany: Pią 15 Lis, 2013   

pfc, ranisz mą duszę pisząc o tym, bo jednak za daleko.... :cry:
 
 
looker 
7
żołnierz naprawdę uniwersalny...



Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 15 Lis 2004
Posty: 2677
Skąd: WL
Wysłany: Sob 16 Lis, 2013   

Może ktoś będzie jechał w tamte rejony ? Dobrym zwyczajem na różnych forach jest taki wątek gdzie piszemy gdzie kto się wybiera i często można bezinteresownie pomóc.
Sorry za OT.
_________________
"Wojna uczy najwięcej kiedy coś idzie nie tak"
Jocko Willink
 
 
pfc 
3



Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 132
Wysłany: Sob 16 Lis, 2013   

looker,
żaden OT - pomysł dobry ale w przypadku sprzętu tego rozmiarów raczej nie przejdzie. Musiałby jechać pusty Tarpan lub Lublin żeby zabrać tego typu przesyłkę. Bo w prywatny byłoby ciężko - na może jakiś bus lub dobre kombi.
Pozdrawiam
 
 
Remix7111 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 209
Skąd: SP
Wysłany: Sob 16 Lis, 2013   

Nie zgodzę się.

Kilka lat temu kupiłem i przewiozłem Seatem Toledo 112 litrową panoramę z szafką i kompletem gratów do tego. Plus ryby w wiaderku :D

Komfort podróżowania równy zeru - ale jakoś się udało dowieźć wszystko w całości. :cool:
_________________
"W służbach mundurowych zwyczaj salutowania wywodzi się z tego, że co jakiś czas trzeba sprawdzić, czy ma się jeszcze własną głowę."

 
 
looker 
7
żołnierz naprawdę uniwersalny...



Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 15 Lis 2004
Posty: 2677
Skąd: WL
Wysłany: Sob 16 Lis, 2013   

pfc napisał/a:
Musiałby jechać pusty Tarpan lub Lublin

Ba, i większe sprzęty w naszej armii jeżdżą po kraju :-)
Kwestia odpowiedniej informacji w odpowiednim czasie.
_________________
"Wojna uczy najwięcej kiedy coś idzie nie tak"
Jocko Willink
 
 
pfc 
3



Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 132
Wysłany: Sob 16 Lis, 2013   

Panowie,
przewieź można a i owszem. Kiedyś całą przeprowadzkę zrobiłem Golfem III hatchback. I poszło.
Chociaż innym razem włożyłem tam narożnik(całkiem duży) to sąsiedzi śmiali się. Było dobrze. Do ostatniego elementu. Zmienił nachylenie całości, zamknąłem klapę i wyszedł narożnik przez tylną szybę. Koszt 300,00PLN. Wrażenia bezcenne.
Tyle OT.
Póki co muszę zawiesić temat akwarium. Zadzwonił w międzyczasie ktoś, kto zaoferował się zabrać całość z mojej piwnicy.
 
 
Famer 
5


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 805
Skąd: PL
Wysłany: Czw 04 Lut, 2016   oddam coś do poczytania o lotnictwie

Witam Państwa

Mam do oddania trochę czasopism i wydawnictw dotyczących lotnictwa, a pochodzących z lat 1995-2003. Są to: miesięcznik "Lotnictwo", "Skrzydlata Polska", "Przegląd konstrukcji lotniczych", są nawet egzemplarze "Polski Zbrojnej" z tamtych i wiele innych, m. in. kilka pozycji z anglojęzycznej serii "In action", kilka egzemplarzy wydawnictwa "Typy broni i uzbrojenia".

Dla modelarzy też coś się znajdzie, a mianowicie: egzemplarze "Model fana" i kilka oczekujących na sklejenie modeli, np. SPITFIRE 1:32 Academy, Su-22 1:48 KP (modele oczywiście też są z tamtych lat).

Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na PW.
 
 
fiodor63 
6



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 1023
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Niniejszym chciałem podziękować Koledze Famerowi.
Dzisiaj właśnie otrzymałem od Niego 4 modele do sklejania + sporo egzemplarzy czasopism modelarskich/lotniczych.

Dzięki Famer. :gent:

Teraz będę miał co robić przez przynajmniej półtora roku. Nuda mi nie zagraża...

Naprawdę było mi miło spotkać się z człowiekiem tak słownym i bezinteresownym jak Kolega Famer. Doprawdy, nie zdarza się to w życiu zbyt często.
_________________
Nie pytaj, komu bije dzwon - bije on tobie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group