Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Stevie
Pon 15 Lut, 2016
Katastrofa Smoleńska AD 2016
Opublikował Wiadomość
drill 
6


Pomógł: 4 razy
Wiek: 59
Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 1096
Skąd: lotnictwo MW
Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

Usunięcie kartek i wstawienie innych to też nie problem. Nie takie rzeczy oczy żołnierza widziały.
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13757
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Zaufany introligator w razie potrzeby znajdzie się.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
Star660 
6
Biturboengine



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 1207
Skąd: MSS
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Można zauważyć, że w temacie zniszczonych dokumentów osoba gen. Packa często się pojawia. Może chcą wyeksponować kolejnego winnego. Farmacja zna takie przypadki. :-o
_________________
BORN TO RIDE
 
 
Kos 
Banita
Kos Janek


Wiek: 65
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 695
Skąd: emerytura
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Star660 napisał/a:
Można zauważyć, że w temacie zniszczonych dokumentów osoba gen. Packa często się pojawia. Może chcą wyeksponować kolejnego winnego. Farmacja zna takie przypadki. :-o

Mają Arabskiego . Ale to mało. Przecież trzeba mieć całą spiskową siatkę.
 
 
Kamaz1973 
5
Pancerny inseminator



Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 481
Skąd: Wawa
Wysłany: Nie 14 Lut, 2016   

Przeczytałem... nowych danych brak, wraku co niby miał być kluczowym dowodem w sprawie zmiany oceny katastrofy brak, komisji międzynarodowej brak, nowych dowodów brak a cały prawie temat jedzie o jakimś odtwórczym dokumencie gdzie służba dyżurna zapisywała takie "porażające" wieści jak o której otrzymała inf taką czy śmaką, kiedy dokonała kontroli tego czy owego, kogo powiadomiono względem tego czy tamtego i o której wdrożyła sygnał taki czy owaki.
Nie ma to nic wspólnego z badaniem katastrofy ani nie widać by cokolwiek powstał w nadchodzących latach co przebije wynalazki niegdysiejszego ZP Pana Antoniego i jego zespołu jedynej słusznej partii.
To po co ten temat funkcjonuje? Teorie spiskowe są takie ważne?
Mamy dwa raporty w miarę miarodajne tj MAKu i tzw Komisji Millera... poza tym nie ma nic. Tylko pustosłowie i emocjonalne wypowiedzi polityków o zerowej wiedzy w przedmiocie badania katastrof. To po co to ciągnąć?
Proponuję zamknąć ten temat aż do momentu gdy poza doniesieniami gazetek czy magazynów pojawi się cokolwiek miarodajnego.
_________________
Nihil est in intellectu, quod non fuerit antea in sensu. J.Locke XVII w.
Nisi ipse intellectum. Leibnitz XVIII w.
 
 
thikim 
Guru


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 13020
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Czy teorie spiskowe są ważne?
Jeśli wpływają na wynik wyborów i kierunek dokąd zmierza Polska to chyba są ważne.
_________________
"Robotnicza myśl socjalistyczna jest nam bliska" - premier polskiego rządu rok 2019.
"W skrytości ducha byłem socjaldemokratą" - inny premier polskiego rządu.
 
 
Henryk Kabas 
Banita


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 86
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Kos napisał/a:
Star660 napisał/a:
Można zauważyć, że w temacie zniszczonych dokumentów osoba gen. Packa często się pojawia. Może chcą wyeksponować kolejnego winnego. Farmacja zna takie przypadki. :-o

Mają Arabskiego . Ale to mało. Przecież trzeba mieć całą spiskową siatkę.


To co Panowie? kolejnywasz wasz kolega, płk. Berdychowski też Sławomir, popelnił samobójstwo?
48 lat, jak podaje Fakt, "facet z jajami" z perspektywą na generała strzela sobie w głowę..Jak tak dalej pójdzie, to wojny nie będzie potrzeba..
 
 
Kos 
Banita
Kos Janek


Wiek: 65
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 695
Skąd: emerytura
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Szanowny kolego . Jakbyś nie zauważył to informuję ciebie, że już inna opcja dzierży władzę we wszystkich dziedzinach. :tongue10:
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Kamaz1973 napisał/a:
...a cały prawie temat jedzie o jakimś odtwórczym dokumencie gdzie służba dyżurna zapisywała takie "porażające" wieści jak o której otrzymała inf taką czy śmaką, kiedy dokonała kontroli tego czy owego, kogo powiadomiono względem tego czy tamtego i o której wdrożyła sygnał taki czy owaki.

Widzę, że jesteś doskonale zorientowany co do treści zapisów w Dzienniku Działań DSO SZ RP dokonanych w dniu 10.04.2010 r. Czytałeś te zapisy, czy tylko wnioskujesz poprzez analogię do meldunku OD JW, i to meldunku typowego, kiedy w jednostce nic ważnego nie wydarzyło się?
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

bolec71, na razie Cie oszczędziłem, ale kolejny wpis w tym tonie (odrzuciłem go) zotanie "nagrodzony" podwójnie. Ostrzegam.
Każdy ma prawo do swojego zdania, ale nie oznacza to obrażania interlokutora.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Kos 
Banita
Kos Janek


Wiek: 65
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 695
Skąd: emerytura
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

A mógłbyś napisać co takiego ważnego, mogło być w tym dokumencie , dającego nowe przełomowe dowody w sprawie. :-o
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Jeśli do mnie to pytanie, to odpowiadam: nie wiem, bo nie czytałem tego dokumentu - dowodowo przełomowego, jak go raczyłeś określić, choć nie wiem na jakiej podstawie.

I jeszcze kontrpytanie:
A mógłbyś napisać co takiego "nieważnego" mogło być w tym dokumencie , że go zniszczono wbrew przepisom. :-o
 
 
Kos 
Banita
Kos Janek


Wiek: 65
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 695
Skąd: emerytura
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

A więc odpowiem. Nic ważnego nie było. Dlatego został zniszczony. :D
 
 
makary21 
Mod
wieczny malkontent/cywil banda



Pomógł: 41 razy
Wiek: 45
Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 5710
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Kos, o ile dobrze zrozumiałem posty wyżej - dokument został zniszczony przed wymaganym czasem na jaki został podany archiwizacji.
Odpowiedz mi więc na pytanie dlaczego został zniszczony przed czasem? Czy dlatego, że nie zawierał żadnych ważnych danych? Jest jakiś przepis dotyczących archiwizacji, który mówi - dokument z mało istotnymi danymi może być zniszczony przed czasookresem na jaki powinien być zarchiwizowany?


No o ile ja pamiętam, to najpierw należałoby taki dokument przeklasyfikować - z konkretnym uzasadnieniem, pod przeklasyfikowaniem ktoś się musi podpisać.

Tak samo jak można - o ile dobrze pamiętam - przeklasyfikować np z B5 do B10 itd.


Jest trochę dziwne - ale może to przypadek - że w momencie kiedy władzę przejmuje ta opcja, która ma inną optykę na kwestię Smoleńską - pewne dokumenty zostają nagle zniszczone - i o ile doniesienia medialne są prawdziwe - zniszczone chyba niezgodnie z przepisami archiwalnymi.

To bardzo niebezpieczne z punkty widzenia państwowości kraju.
_________________
Tylko umarli widzieli koniec wojny. Platon
 
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Do czasu pojawienia się nowych doniesień lub relacji z prac podkomisji - temat zamykam. :klucz:
:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group