Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Roballo
Czw 16 Mar, 2017
Licencjat
Opublikował Wiadomość
adrian2139 
1


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 2
Skąd: Ustka
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   Licencjat

Witam. Jestem studentem III roku Bezpieczeństwa Narodowego. Aktualnie piszę pracę na temat Sił Zbrojnych, niestety napotkałem mały problem, po przeszukaniu całej mojej biblioteki nie mogę nic znaleźć na temat: Ćwiczeń a aspektu jakościowego przygotowania wojsk do operacji reagowania kryzysowego", a także do " Roli sekcji wychowawczej w szkoleniu na potrzeby utrzymania pokoju i reagowania kryzysowego".
Może ktoś z obecnych na forum orientuje się gdzie mogę znaleźć informacje na podane tematy byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam
 
 
Outsider 
Banita


Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 478
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   

No chyba jaja sobie robisz? Wrzucasz temat w dziale rozrywka, a jednocześnie prosisz o pomoc jak najbardziej merytoryczną nie mającą nic w spólnego z działem? Czy Ty na prawdę uważasz, w tych okolicznościach coś ugrasz? Aha, mimo wszystko swoistym "guru" w tych tematach na Forum jest Gecko. Napisz na PW może Ci pomoże, ale uwaga, raczej robienia sobie jaj nie znosi... :-o
_________________
Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań - nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice.

Friedrich Hebbel
 
 
adrian2139 
1


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 2
Skąd: Ustka
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   

Przepraszam za umieszczenie tematu w tym dziale, nie zauważyłem folderu HYDE PARK. Proszę moderatora forum do przeniesienia tematu do odpowiedniego działu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group