Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Komendant Główny ŻW
Opublikował Wiadomość
Brzytwa 
6



Pomógł: 10 razy
Wiek: 44
Dołączył: 19 Lip 2014
Posty: 1735
Skąd: z kątowni
Wysłany: Pią 09 Gru, 2016   

julk1 napisał/a:
Z tego co pamiętam, to nigdy w ŻW nie było 2 generałów...


Swojego czasu jak najbardziej było dwóch generałów. Odpowiednio gen. Pacek Bogusław i gen. Busz Krzysztof. Gen. Busz został awansowany w 2004 roku. Był zastępcą gen. Packa.
_________________
....
 
 
WILK711 
5


Wiek: 52
Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 353
Skąd: PL
Wysłany: Sob 28 Paź, 2017   

Minął rok. Pan Generał nadal jest Dowódcą ŻW, to chyba dobrze się sprawdza na tym stanowisku? W innym temacie dziś pisałem, czemu moim zdaniem powinna się ŻW dokładnie przyjrzeć. Szerokie pole do popisu zapewne.
 
 
mariuszkwachu 
5


Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 369
Skąd: nowogród
Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

Pan Generał prawdopodobni przystąpi do zmiam strukturalnych w ZW .
 
 
WILK711 
5


Wiek: 52
Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 353
Skąd: PL
Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

mariuszkwachu, ale po co? Czy coś ma nie taką strukturę jak powinno mieć? Nie jest to ani dla ŻW ani zapewne dla Pana generała najlepszy okres, myślę jednak, że bardziej dokładna weryfikacja kandydatów do służby w ŻW, a zwłaszcza na stanowiska dowódcze, jak i również częstsze kontrole wewnętrzne, wysłuchanie tzw skarg i zażaleń,wniosków, szkody by ŻW nie zrobiło. Zresztą ta wielka tablica na każdej niemal bramie wejściowej do niemal każdej JW to wielka fikcja..."Dowódca przyjmuje w sprawie skarg i zażaleń w każdy poniedziałek od 15 do 16" . A zapomniałem : "albo osoba przez niego wyznaczona". To ja jutro walę do jakiejś JW, ciekawe kogo wyznaczyli i czy ta osoba będzie (pewnie oficera dyżurnego, no ale on ma inne zadania niż słuchania mnie).
 
 
mariuszkwachu 
5


Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 369
Skąd: nowogród
Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

Po co? By była jakość a nie planowanie dzień przed. Stanowiska dowódcze ??? Czyli ???
 
 
WILK711 
5


Wiek: 52
Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 353
Skąd: PL
Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

mariuszkwachu, nie rozumiem pytania, ale wiem , że treść tej tablicy wynika z konkretnego aktu prawnego. Czy możesz pojaśnić swoje pytanie?
 
 
mariuszkwachu 
5


Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 369
Skąd: nowogród
Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

Nie umiem pojaśnić bardziej , przepraszam. Ja również nie rozumiem twojego wpisu , cóż bywa.
 
 
WILK711 
5


Wiek: 52
Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 353
Skąd: PL
Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

mariuszkwachu, pisałaś o możliwych zmianach strukturalnych w ŻW. Zapytałem co ma być zmienione i dlaczego. Zwróciłem również uwagę na to żebyśmy pisali prawdę na swoich murach, na bramach. Żebyśmy byli wiarygodni dla społeczeństwa. Idź jutro np. do jakiegoś Dowódcy w godzinach które sam nam wyznaczył, zwykłym obywatelom, i spróbuj go odwiedzić w sprawie skargi, wniosku, zażalenia. I napisz nam jak Ci poszło. Ot choćby gdzieś w ...Krakowie :)
 
 
ogon123 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 805
Skąd: 100
Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

A czy przypadkiem nie trzeba się wcześniej umówić na taką rozmowę???
_________________
Jak mój szef wpada do pokoju to zawsze się pyta: co nudzicie się ??? i zaraz wynajduje jakąś robotę
Ogon Ogoniasty
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15944
Skąd: POLSKA
Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

Trzeba. :D
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
mariuszkwachu 
5


Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 369
Skąd: nowogród
Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   

WILK711 napisał/a:
mariuszkwachu, pisałaś o możliwych zmianach strukturalnych w ŻW. Zapytałem co ma być zmienione i dlaczego. Zwróciłem również uwagę na to żebyśmy pisali prawdę na swoich murach, na bramach. Żebyśmy byli wiarygodni dla społeczeństwa. Idź jutro np. do jakiegoś Dowódcy w godzinach które sam nam wyznaczył, zwykłym obywatelom, i spróbuj go odwiedzić w sprawie skargi, wniosku, zażalenia. I napisz nam jak Ci poszło. Ot choćby gdzieś w ...Krakowie :)


WILK711 A ta myśl to odnośnie czego?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group