Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: GF76
Sro 08 Lis, 2017
Want - Karty telefoniczne Irak 2003r
Opublikował Wiadomość
baca 
1


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 2
Skąd: J-bie
Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   Want - Karty telefoniczne Irak 2003r

Tak, jak w temacie - poszukuję kart telefonicznych otrzymanych przez żołnierzy PKW Irak w grudniu 2003r od Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Awers karty przedstawia front Pałacu Prezydenckiego i pustą ramkę (miejsce na podpis), a rewers - życzenia od Prezydenta dla żołnierzy, pasek magnetyczny, datę (21.XII.2003r), napis Camp Babilon i numer seryjny karty (0001-2500). Karta jest również wyposażona w etui (skórzane lub skóropodobne, nie wiem) z tłoczeniem identycznym, jak awers karty (bez ramki), tylko mniejszym.
Jeśli ktoś posiada taką kartę i jest w stanie się z nią rozstać - gwarantuję niewielką gratyfikację z mojej strony oraz dozgonną wdzięczność.
Wiem, że minęło już 14 lat od tego czasu, ale może ktoś z Was lub waszych starszych kolegów mnie poratuje.
P.S.: Istnieje również druga wersja karty, bez daty na rewersie i bez etui. Tę mam.
Podobno, podkreślam - podobno - istnieje również wersja etui bez tłoczenia, ale osobiście takiego nie widziałem.
Z góry dziękuję za zrozumienie i pomoc. Nie byłem, ani nie jestem misjonarzem, ale życzę Wam i wszystkim polskim żołnierzom szczęścia i tyle powrotów, ile wyjazdów.
_________________
homo homini lupus
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 284 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15910
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

http://www.nfow.pl/viewto...9fabda7a#849132
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
GF76 
Mod
Lekka piechota



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 768
Skąd: Środkowa Polska
Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

Temat zamknięty :klucz: Proszę nie powielać postów/tematów w różnych działach. Tym razem ostrzeżenie :kartka:
:gent:
GF76
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group