Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Szwejk
Czw 28 Gru, 2017
Koszulki dla żołnierzy

Czy podoba Ci się pomysł i w przyszłości był byś zainteresowany ?
Tak
100%
 100%  [ 1 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 1

Opublikował Wiadomość
KaroleKK 
2
SZEREGOWY



Pomógł: 2 razy
Wiek: 28
Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 59
Skąd: RR
  Wysłany: Czw 28 Gru, 2017   Koszulki dla żołnierzy

Witam
Z racji tego że rynek nasycony jest już wszelkiego rodzaju koszulkami w stylu "Pamiętamy" czy "Żołnierze Wykleci' ten temat sobie odpuszczę :) Jednak o koszulkach będzie mowa:
Zauwazyłem ostatnio kilka fajnych wzorów dla straży granicznej, dla straży pożarnej nawet dla policji a dla Nas? Może poza kilkoma stronami wypuszczającymi koszulki z napisem na plecach "Wojsko Polskie" nie ma nic co przykuło by uwagę. Czy warto sie z tym obnosić że jest sie żołnierzem? Na pewno bardziej niż z tym że jest sie policjantem (żart). Dlatego jeśli uważasz tego typu sprawy za bezsensowne możesz odpuścić sobie czytanie dalszej cześci tego tematu.

Dla tych co wytrwali :)
Jestem żołnierzem zawodowym a w wolnym czasie zajmuję sie grafiką komputerową. Wspolpracowalem z kilkoma drukarniami na zasadzie tworzenia dla nich wzorów czy grafik dla stron internetowych/blogów/forów. Zauważyłem brak jakiegokolwiek stałego "konkretnego" producenta odzieży dla wojska, i nie mówie tu o termoaktywnych super gaciach czy innych do zadań specialnych, ale o zwyklych koszulkach czy bluzach z logiem jednostki, grafiką nawiązującą do wojska, danego rodzaju sił zbrojnych czy korpusu.

Wiem że jest to temat który różni wiele osób ponieważ niektórzy uznają to za bezsensowne, po co obnosić się z tym że jest sie czołgistą, lotnikiem czy zmecholem. Ale jest tez grupa ludzi którzy szukają tego typu produktów i zazwyczaj bezskutecznie.

Wraz z kilkoma kumplami z jednostki postanowiliśmy spróbować i założyć narazie profil Fb na którym wrzucalibyśmy wzory i motywy proponowanych nadruków. Po znalezieniu konkretnej drukarni gdzie zgodziła by się za przystepne pieniadze drukowac te wzory na ubraniach dodamy cennik. Do tego możliwość personalizacji motywu (np dodanie własnego nazwiska).

Ale chwila chwila - przecież będziemy na tym zarabiac nie?
A no tak - ale z tego co do tej pory robiłem wiem że koszt produkcji takiej koszulki to +/- 30zł, więc jeśli do tego dolicze sobie 5zł do każdej za mój czas jaki poświęciłem na stworzenie tego na kompie, wysłanie do drukarni, pozniej ruszenie tyłka na poczte żeby wysłać do potencjalnego klienta wydaje mi sie że nie jest dużo.

Poniżej dodaje link do profilu na fb (projekt w początkowej fazie). Jesli pomysł Ci sie podoba komentuj, pisz, proponuj coś jesli chcesz - jestem otwarty. Będzie mi miło jesli "polubisz" strone na fb. Jesli dla Ciebie to głupie róniez możesz (ale nie musisz) komentować.

https://www.facebook.com/KDZ.Grafik/

Dla zainteresowanych mogę podesłąć jakiś wzór, ewentualnie piszcie (najlepiej tam pod przypietym postem na fb) z jakim motywem wam przygotowac koszulkę.

PS: na mojej jednostce osoby które będa ce początkowo przeciwne po jakimś czasie sie przekonały, koszulka to nie jest duży koszt a jest swego rodzaju sybolem przynależności do danego plutonu/drużyny (koszulka z nadrukami JW (nr) 1kompania/2pluton/3drużyna czy cokolwiek)




A po co? A dlaczego nie! :)
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Czw 28 Gru, 2017   

Pachnie mi tu komercją, więc zamykam temat - patrz pkt II.7 Regulaminu Forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group