Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania u psychologa
Opublikował Wiadomość
Arturito 
Banita


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 96
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019   

Czyli nie pchac ze swoim charakterem na oficera?

O ile szeregowym jestem docenianym za poswiecenie i wykonywanie zadan to oficer inna bajka?
 
 
Duku 
4


Pomógł: 3 razy
Wiek: 51
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 269
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019   

Arturito napisał/a:
Duku napisał/a:
C1CHY napisał/a:

Jestem skreślony jak nie rozkręcam wesela jak jest nudno? Albo widzę migotanie gwiazd? Dużo myślę? Analizuje? Introwertyzm?

Jedne z wielu cech wskazanych dla zwiadowców/snajperów. Przywiązanie wagi do szczegółów, takich jak poprawna pisownia jest również wskazane. ;)
S!



A co np. cechami które predysponują do bycia dobrym dowódcą - Oficerem WP?

Ktoś kto jest właśnie nieco wycofany, spokojny - introwertyczny wręcz i stoi raczej z boku, jest ambitny, robi to co do niego należy, lecz nie solidaryzuje się z innymi - wybiera aktywności indywidualne typu bieganie, siłownia - bo wtedy wie, że się lepiej an tym skupi.

Nada się na oficera? Czy będzie się męczył z ludźmi pod sobą? :gent:

Nie masz być ich kumplem czy facetem zapewniającym dobra zabawę, tylko dowódcą. Kimś, kto zna słabe i mocne strony ludzi, którymi dowodzi i potrafi to wykorzystać. Kimś, kto będzie ich gonił do ciężkiej roboty na szkoleniu, ale jak trzeba będzie to udowodni, że potrafi zapieprzać jak oni. Kto będzie znał się na swojej robocie, a nie będzie głupim ciulem, którego przerasta "obsługa" mapy. Kimś, kto potrafi na spokojnie i z dystansem ocenić sytuację, kiedy wszystko dookoła zacznie się pie...lić.
Ja spotkałem na swojej drodze sporo takich dowódców. I nie każdy z nich był oficerem.
Sam musisz ocenić, czy się do tego nadajesz a potem ruszyć dupę i się zgłosić. Albo nie. Twój wybór.
S!
_________________
Panie, jesteśmy pielgrzymami i zawsze będziemy sie starali dojść coraz dalej...
Motto 22. SAS
 
 
julk1 
5


Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 313
Skąd: stąd
Wysłany: Pon 16 Wrz, 2019   

Kiedyś pani psycholog dała mi kolorowe kwadraciki do ułożenia. Powiedziała, abym wykorzystał część z nich i ułożył jak najładniej. Tak tez zrobiłem. Potem powiedziała, aby były jak najbrzydsze. I to zrobiłem.
Wnioski: zmienność nastroju :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group