Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Poprawa wyników czasowo siłowych
Opublikował Wiadomość
Majkeel933 
1


Dołączył: 16 Sie 2020
Posty: 1
Skąd: Chorzów
Wysłany: Nie 16 Sie, 2020   Poprawa wyników czasowo siłowych

Cześć, na wstępie chciałbym przeprosić jeśli źle dobrałem dział, aczkolwiek jest to mój pierwszy post więc prosił bym o wyrozumiałość.

W miarę krótko i na temat.
Aktualnie mam 27 lat i doszedłem do wniosku że mógłbym spróbować swoich sił względem służby przygotowawczej, a jeśli mi się spodoba to służby zawodowej w wojsku. Żeby podejść na poważnie do tematu daje sobie 5 miesięcy na przygotowanie fizyczne względem służby przygotowawczej. Wiadomo jest test sprawności o którym sporo czytałem i nie chciałbym zdać po najmniejszej linii oporu, tylko jednak coś z siebie dać. Nominalnie chce zbić 12kg że 103 na 91, to moja optymalna waga, ćwiczę od kilku lat raczej amatorsko więc sylwetka nie jest tragiczna. Moje pytanie jest następujące, jak poprawić ilość powtórzeń w ćwiczeniach typu skłony tułowia czy uginanie ramion na ławeczce. Wiadomo, że trzeba je wykonywać z progresją, ale czy macie może jakieś dodatkowe ćwiczenia które można wpleść w siłownię czy po bieganiu?
Kolejne pytanie to czy marszobieg/pływanie wybierane jest nam odgórnie czy sami dokonujemy wyboru w czym czuje się lepiej?
Czy psychotesty faktycznie są aż tak podchwytliwe, że należy się jakoś przygotować czy po prostu być sobą i że spokojem je rozwiązać?
Dzięki z góry za odpowiedzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group