Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Opublikował Wiadomość
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13756
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Sob 06 Mar, 2021   

Ooo, leniuszek obraził się.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11476
Skąd: -)
Wysłany: Sob 06 Mar, 2021   

Wr3dot4 napisał/a:

Troche wiary w młode pokolenie (...)
zamiast odpisać krótko zwięźle i po chłopsku lepiej było zrobić ze mnie blondynkę
(...)
Nie mniej jednak spodziewałam sie tego i nie tyka mnie to bo z hejtem miałam niejednokrotnie do czynienia. Hejt obecnie jest wszedzie: w szkole, pracy, w internecie i w wojsku można więc przywyknąć. Jestem wręcz gotowa na to że w jednostce jeden z was może być dowódcą i to sowicie wykorzysta. :)


Koleżanko droga - przychodzisz tutaj szczycąc się wrednością charakteru.
W wojsku wystapisz początkowo w roli podwładnego, a później w roli i podwładnego i przełożonego równocześnie.
Wrednych z charakteru przełozonych nie doceniają podwładni.
Wrednych z charakteru podwładnych nie doceniają przełożeni, a już zwłaszcza nieprzyjemnie jest gdy przełozony żołnierz-męzczyzna ma wredną z charakteru podwładną żołnierz-kobietę (tak was nazywa Regulamin Ogólny) ponieważ w takim układzie pojawiają się krytyczne możliwości zawrednienia spraw.

Wr3dot4 napisał/a:
Czemu programista i wojskowy w jednym .. bo lubie kodować wydawać może sie to dziwne ale działająca aplikacja mnie cieszy jak małe dziecko nowa zabawka natomiast ruch mi nie straszny i wrecz nie jestem z tych co całe życie mogli by wegetować przed Netflixem.


Ja na przykład to rozumiem lepiej niż myślisz. Mnie również bawiło zrobienie nowych programów, z czasem mi się trochę wypaliło, już dwadzieścia chyba lat zarabiam na chlebus z masłem pisząc kod. Trochę sie niby wypaliło - ale nadal programowanie to dla mnie jednak frajda jest. Należę do ludzi którzy robią to co lubia i jeszcze im za to płacą. Nie każdy tak ma.

Chcesz połączyć wojsko z programowaniem - możesz.
Teraz jest moda (nie popieram ale jak jest to jest) na organizowanie Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni.
Kontakt:
kontakt@cyber.mil.pl
rekrutacja@cyber.mil.pl
https://www.cyber.mil.pl/...berprzestrzeni/

Uderzaj jak chcesz. Ale gadki o wredności charakteru schowaj głęboko i staraj się odwrednić. Cierpliwość panna ćwicz, nie wredność.

(stary programer)

#define true (__LINE__ % 10 != 0)
(zamiast pozdrowień)

:cool:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
Ostatnio zmieniony przez michqq Sob 06 Mar, 2021, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Sob 06 Mar, 2021   

Dziewczyno, chcesz walczyć z hakerami, to zgłoś się do ABW. A jak wygląda codzienna służba żołnierza, to najlepiej przekonać się na własnej skórze. Będziemy Ci teraz opisywać, co robi czołgista, pilot, czy saper? Służba każdego z nas wygląda inaczej i nic Ci to nie powie. Piszesz, że kiedyś były maczugi. Tak, były. A teraz młody żołnierz nie potrafi zrobić 10 pompek. W dobrym kierunku to poszło? Myślisz, że teraz w wojsku wszyscy siedzą przed komputerami? Ciężko zebrać komplet żołnierzy na miesięczny poligon, bo każdy ma coś ważniejszego do zrobienia i idzie na zwolnienie. Służba wartownicza? Nie, bo zimno i ciemno. Chcesz prawdy o dzisiejszej młodzieży, to masz.
 
 
Wr3dot4 
1


Dołączyła: 03 Mar 2021
Posty: 7
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Sob 06 Mar, 2021   

Cytat:
Wrednych z charakteru przełożonych nie doceniają podwładni.
Wrednych z charakteru podwładnych nie doceniają przełożeni, a już zwłaszcza nieprzyjemnie jest gdy przełozony żołnierz-męzczyzna ma wredną z charakteru podwładną żołnierz-kobietę


Mój nick nie jest szczyceniem się tym. Używam go praktycznie we wszystkich grach jakie gram. (taki automat). Moja jedyna wredność polega na tym że jestem szczera do bólu ale to nie znaczy że nie potrafie ugryźć się w język kiedy sytuacja tego wymaga. Rozumiem że ma sie szacunek wobec wyższych ci rangą nawet choćby oni byli okrutni. Tu każdy podszedł do mnie z lekka zniewagą więc i ja nie zamierzałam kryć słów .. Natomiast na co dzień jestem przyjazna większości osób i nie szukam z nikim wojny.

Cytat:
Należę do ludzi którzy robią to co lubia i jeszcze im za to płacą.


Miło poznać Pana kolegę po fachu. i tak o WOC trochę słyszałam.

Cytat:
Dziewczyno, chcesz walczyć z hakerami, to zgłoś się do ABW.


Nigdzie tego nie powiedziałam po prostu podałam argumenty że IT i wojsko to nie jest takie złe jak się większości wydaje a cyberprzestrzeń była jednym z najłatwiejszych przykładów.

Cytat:
Myślisz, że teraz w wojsku wszyscy siedzą przed komputerami?


Ja wiem że nie dlatego wspomniałam że dla mnie poligon to będzie czysta przyjemność połączona z wyzwaniem.

Cytat:
Ciężko zebrać komplet żołnierzy na miesięczny poligon, bo każdy ma coś ważniejszego do zrobienia i idzie na zwolnienie.


To tylko świadczy o weryfikacji kto jest bo chce a kto jest dla kasy i dodatków. Na to jest łatwy sposób .. nie ma ćwiczeń/poligonów ukrucamy dochody.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group