Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z mundurami
Opublikował Wiadomość
dudi89 
1


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 21
Skąd: 3city
  Wysłany: Sob 27 Mar, 2021   Problem z mundurami

Cześć. Opiszę problem swój oraz paru innych świeżych matów z JW. Podam mój przykład ponieważ pozostałe są analogiczne zmieniają się tylko rodzaje niewydanych sortów:

W grudniu 2019 roku zostałem mianowany na pierwszy stopień podoficerski w MW RP w związku z czym zmieniło mi się umundurowanie wyjściowe jak i doszło galowe. W styczniu 2020 roku pobrałem płaszcz, marynarkę oraz spodnie munduru galowego, koszule itp. (munduru wyjściowego brak, butów galowych brak, sznura brak, rękawiczek brak) podczas znikomego funkcjonowania magazynów w okresie pandemii - udało mi się 3 razy przedostać za szklane drzwi aby usłyszeć ponownie że nie ma dla mnie sortów. Nadchodzi dzień obecny - równoważniki mundurowe dla mnie i świeżo mianowanych kolegów zostały wstrzymane do czasu uzupełnienia braków. Moje pytanie brzmi - jakim prawem, i jak to ugryźć w meldunku, który zapewne trzeba będzie sporządzić? Proszę o wypowiedzi tylko osoby które mają jakiekolwiek pojęcie o przepisach i MW bo w innym miejscu mi powiedziano, że skoro mam 9 lat służby to miałem czas pobrać galowy - nie skomentuję nawet tego. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group