Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Obetnij genitalia, powalczysz o medal
Opublikował Wiadomość
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13479
Skąd: ---
Wysłany: Pon 10 Maj, 2021   

Z jednym argumentem się nie zgodzę.
Wszak ludzie "tańczą" na wózkach. Czy jest to taniec w rozumieniu ludzi pełnosprawnych? Nie jest.
Jednak ja odnoszę się z wielkim szacunkiem do takich ludzi.
Zawsze wtedy myślę - jakby mnie postrzegano gdybym to ja znalazł się w sytuacji "na wózku" i gdym tak zapragnął tańczyć na wózku?
Czy odmówiono by mi takiej ruchowości? Czy odmówiono by mi prawa do zapomnienia o mojej niesprawności? Czy odmówiono by mi prawa do chwili radości?

Ja nigdy bym nie odmówił. Nie dlatego, iż aktualnie jestem w pełni sprawnym. Ludzka przyzwoitość i wrażliwość mi tak by nakazywały.

Jednak tych ludzi różni bardzo wiele od tych z owego artykułu, którzy chcą sobie li tylko zmienić płeć aby osiągnąć wyniki lepsze od osób jakie się w tej płci urodziły.

Natomiast z konkluzją zgadzam się w pełni (w kwestii sportu). Poszerzmy zasób konkurencji.

Edycja:
Oczyma wyobraźni już widzę za 50 lat te nagłówki w gazetach:
Borussia Dorthmund wygrała z Manchester United w kategorii transseksualistów.
Resztę dopiszcie sobie sami.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12723
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Sro 12 Maj, 2021   

Cytat:
Dr Elly Barnes miała przeszkolić grono pedagogiczne i odpowiedzieć na wątpliwości uczniów odnośnie zagadnień związanych z LGBT i gender. Podczas spotkania z nauczycielami okazało się, że przedstawicielka organizacji bynajmniej nie zamierza ograniczyć się do rzeczowej dyskusji na tematy związane z seksualnością. W pewnym momencie kobieta nakłoniła nauczycieli do wspólnego śpiewania osobliwej pieśni zatytułowanej Zmiażdżyć heteronormatywność (Smash Heteronormativity). Wtedy Barnes ogłosiła wprost, jaki jest cel organizacji, a mianowicie: „Całkowite zniszczenie heteronormatywności, właśnie to chcemy zrobić”.


Jak to było? Sprzedadzą nam sznur, na którym ich powiesimy?


Pastor oskarżony o terroryzm i ekstremizm
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group