Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Szwejk
Nie 19 Wrz, 2021
Pomocy zalezy mi na wojsku
Opublikował Wiadomość
olaola1999 
1
olaola1999


Wiek: 25
Dołączyła: 06 Lis 2019
Posty: 13
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021   Pomocy zalezy mi na wojsku

Nie przyjeli mnie do WOTu dostalam kategorie E i sie nie odwolalam.czy moge startowac na zolnierza zawodowego i czy znowu dadza mi kategorie ?
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 282 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15890
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021   

Dajcie jej bana tak jak kat. "E".
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
olaola1999 
1
olaola1999


Wiek: 25
Dołączyła: 06 Lis 2019
Posty: 13
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021   

Czy bylbys w stanie odpowiedziec na pytanie?
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 282 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15890
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021   

Już otrzymałaś na nie odpowiedź.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11480
Skąd: -)
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021   

olaola, żołnierz to jest człowiek który na rozkaz ma ludzi zabijać, na rozkaz wstrzymywać zabijanie, na rozkaz zabijanie zorganizować, w tym także i wysyłając swoich kolegów tam gdzie czeka śmierć, na rozkaz ma iśc tam gdzie koledzy wysyłają wiedząc że czekać może smierć. Dalej: na rozkaz ma zobaczyć sojusznika w tych ktorych mu wskazują i na rozkaz ma widzieć wroga w tych ktorych mu wskazują - ale tylko to danego dnia, bo następnego dnia mogą mu ich wskazać odwrotnie.

I ma przy tym zachować przytomnośc umysłu...

To jest ciężka tresura łba.

Nie każdy się do tego nada, i nie ma się czego wstydzić.
Tobie lekarze powiedzieli że się byc może niekoniecznie do takiego czegoś nadajesz, zapewne być może mają trochę racji i tyle.

Mi też lekarze powiedzieli że się do wojska nie nadaję, wyszukawszy takie czy inne problemy zdrowotne, i do wojska nigdy nie trafiłem.
Bywa.

:bye:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
olaola1999 
1
olaola1999


Wiek: 25
Dołączyła: 06 Lis 2019
Posty: 13
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021   

Tylko mi bardzo zalezalo aby sie tam dostac. Nie jestem na nic chora. Jestem w pelni zdrowa. Nie biore lekow.Tylko kiedys trafilam do psychiatryka z zalamaniem nerwowym bo bylo ciezko w domu mama nie miala pracy a mialam siostre i brata jeszcze tylko ojciec utrzymywal nas za najnizsza krajowa. Na dodatek chlopak mnie rzucil i chodzilam na noc do pracy na inwentaryzacje i bylo ciezko po nocce isc do szkoly ale jakos dawalam rade i na dodatek stwierdzono mi schizofrenie ktorej nie mam i nie wiem do kogo to zglosic bo rzadam za to odszkodowania jakiegos za bledna diagnoze. a tak bardzo chcialam nosic mundur i biegac po lesie z innymi zolnierzami i zostac radiotelefonista to super praca bylabym wtedy szczesliwa a tak to zyc mi sie juz odechciewa jak mnie potraktowano. Zostalo mi tylko strzelac z wiatrowki do puszek po piwie i dolowac sie do konca zycia jakim to jest sie przegrywem
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13479
Skąd: ---
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021   

-=Alex=- napisał/a:
Dajcie jej bana tak jak kat. "E".

I to jest najlepsza diagnoza. :gent:
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
olaola1999 
1
olaola1999


Wiek: 25
Dołączyła: 06 Lis 2019
Posty: 13
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021   

Juz tylko nosze w sobie wielki ból i nienawisc do tego swiata. Mam ochote wysadzic to wszystko w pizdu moze zostane terrorysta skoro nie chca mnie w wojsku to zaczne byc przeciwko nim
 
 
Brzytwa 
6



Pomógł: 10 razy
Wiek: 44
Dołączył: 19 Lip 2014
Posty: 1726
Skąd: z kątowni
Wysłany: Sob 18 Wrz, 2021   

Uważaj, bo zaraz my się tobą zainteresujemy lub pokrewne służby, jak opowiadasz takie rzeczy :cool:

Pani Olu, o przepraszam pani Weroniko :lol:
_________________
....
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Sob 18 Wrz, 2021   

olaola1999 napisał/a:
Juz tylko nosze w sobie wielki ból i nienawisc do tego swiata. Mam ochote wysadzic to wszystko w pizdu moze zostane terrorysta skoro nie chca mnie w wojsku to zaczne byc przeciwko nim

Z tego co widzę, to diagnoza lekarzy była trafna.
 
 
owlecik 
1



Dołączyła: 16 Lut 2021
Posty: 10
Skąd: z dziupli :)
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2021   

Cytat:
na dodatek stwierdzono mi schizofrenie ktorej nie mam

A skąd ta pewność, że nie masz?

Olu, to naturalne, że kiedy przeżywamy duży zawód w życiu to możemy dostać sporego doła. Ja też kiedyś byłam w takim stanie psychicznym, że w dniu jego kulminacji chciałam żeby w Ziemię meteor pierdyknął. Aż siebie nie poznawałam. Straszne to było. Ale ta kulminacja trwała tylko dzień i mi przeszło. Jeśli u Ciebie to będzie trwało dłużej i nadal nie będzie Ci się chciało żyć to znaczy, że potrzebujesz pomocy psychologa. Dobrze by było, żebyś poszła na terapię.

olaola1999 napisał/a:
tak bardzo chcialam nosic mundur i biegac po lesie z innymi zolnierzami

To może spróbuj dołączyć do jakiejś grupy airsoftowej/rekonstrukcyjnej czy jak to się zwie. To są panowie, którzy się przebierają za żołnierzy i latają sobie z pukawkami po lesie czy gdzie tam. Mają frajdę bez tych wszystkich obciążeń psychicznych związanych ze służbą w wojsku, które chyba mogłyby Ci tylko zaszkodzić.
_________________
Przy jednych rosną drzewa
Przy innych więdnie trawa

Yunus Emre
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2021   

Ciągnięcie tej dyskusji nie ma sensu, więc zamykam temat.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group