Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Radca WP
Pią 03 Mar, 2023
Opinia psychiatry a kategoria zdrowia
Opublikował Wiadomość
JonasKhanwald 
1



Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2020
Posty: 21
Skąd: Las
Wysłany: Sob 12 Mar, 2022   Opinia psychiatry a kategoria zdrowia

Czołem :gent:

Zostałem skierowany do RWKL w celu weryfikacji kategorii zdrowia, którą obecnie posiadam. Mam zaświadczenie od terapeutów (psychologów) u których odbywałem terapie oraz dokumentacje od psychiatry kiedy leczyłem się farmakologicznie.

W WKU powiedziano mi żebym przyszedł na komisję na czczo, bo będę miał badania krwi. Pytam więc - po co? Czy to nie jest tak, że będą mnie badali pod kątem problemów natury psychicznej z którymi się zgłosiłem? Po co marnować pieniądze na inne badania skoro to stanowi problem? Czy to będą badania krwi na zawartość różnych substancji i np. narkotyków czy lekarstw.

I jak z tymi zaświadczeniami mają jakąkolwiek wagę czy i tak przejdę szereg testów + rozmów z psychologiem żeby ustalił jaki jest obecny stan. Mimo, że na moim ostatnim zaświadczeniu terapeuta napisał, że jest duży progres i pokonałem większość z objawów.

:efendi2:
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Sob 12 Mar, 2022   

Po tym, co wyprawiałeś jako Marcinokuniewiczo, nie zasługujesz, aby tak od razu dać Ci drugą szansę. Najpierw wydoroślej. Temat oczywiście zamykam.
Szwejk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group