Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Testy fizyczne
Opublikował Wiadomość
Pabl0 
1
Pablo


Wiek: 24
Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Kozienice
Wysłany: Czw 06 Paź, 2022   Testy fizyczne

Cześć Jestem nowy mam 20 lat ukończyłem służbę przygotowawczą w kwietniu, i planuje wstąpić do armii. Więc mam pytanie związane z testami fizycznymi w jednostce, czy każdy musi je zdać, co jeżeli nie zalicze jednego z ćwiczeń, i co jeżeli nie uda mi w ogóle, czy mogę podejść drugi raz?
 
 
Mieszkaniec 
1


Dołączył: 23 Gru 2019
Posty: 48
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Pon 10 Paź, 2022   

Zależy o co pytasz. Jeżeli mówisz o testach wstępnych to z tego co wiem są bardzo okrojone. Jednak nie licz na to, co rok odbywa się WF roczny z normami już zazwyczaj wyższymi jak na dostanie się do jednostki. Dodatkowo aby wykonywać obowiązki służbowe w niektórych jednostkach (skoki spadochronowe) musisz zdać dodatkowy wf dopuszczający Cie do szkolenia.
Na egzaminie rocznym obowiązuje system punktacji, możesz mieć z jakiejś konkurencji słabszy wynik(jednak jest jakieś minimum) a podciągniesz sobie kolejną. Masz jednak 20 lat, mam szczerą nadzieję, że martwisz się WF na zapas. Te 16 drążków chyba zrobisz, reszta konkurencji też nie jest bardzo ciężka. Trenuj i jeszcze raz trenuj, chyba nie chcesz co rok martwić się egzaminem :)
*za sportowca roku się pod żadnym pozorem nie uważam, jednak ten egzamin nie wymaga bardzo wiele.
https://www.wojsko-polskie.pl/sprawnosc-fizyczna/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group